Belimi nasıl inceltebilirim?

Bir yıldan biraz daha fazla bir süredir düzenli olarak sürekli spor yapıyorum ve yediklerime dikkat ediyorum. Çok güzel kilo verdim, göbek namına bir şey kalmadı, karnım düzleşti hatta göğüs kafesime göre karnım içeride bile kaldı. Bundan çok mutluyum ancak tek sorun şu ki belimi bir türlü inceltemiyorum. Önerileriniz var mı bu konuda?

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• yan karın kası bölgesini çalıştıran hareketler var onları uygulayabilirsin mekik duruşunda yanlara doğru gitme , dik bir şekilde yanlara doğru dambıl kaldırma (vüvut hareketiyle belki incelmene yardımcı olabilir :) kondisyon bisikleti

1|0
    0|0
  • İnceltemezsin eger genetiğin müsade etmiyorsa bölgesel zayıflama denilen birşey yoktur. bu nedenle vücut toplam yag oranını düşüreceksin buda genetiğine baglı bir durum senin elinde olan bırssey degıl. sen sadece vücut yag oranını dusureceksın bunuda spor ve diyetle yapmalısın en saglıklı şekli budur.

0|0
    0|0
  • Ya ya salak mahalle arasi vucut sisteminden anlamayan sari kokusmus balyaj sacli kokoşu hadi ordan git bir salona antrenor kontrolunde calis evde popon basin sarkarak verdigin kilolari sana sokim yuzsuz asagilik, yaprak kanatli bataklik sinegi kilikli orospucuk ya bim kasiyeri kilikli alttan 13 dersi kalmis sifatli caresiz ponpon kiz cakmasi gelmis bir de soru soruyo götüm

0|1
    0|0
  • diyet

0|0
    0|0
  • O zmn biraz daha diyeti sıkılaştırmak gerek son yağlar artık az daha siık vr cardio ekle prigraminana

0|0
    0|0
  • Tornada inceltebilirsin, tornacıya git, anlat, onlar gerekeni yaparlar.

0|0
    0|0
  • sevişerek.

0|0
    1|0
  • valla bittin sen sana söyleyim öyle kolay değil

0|0
    0|0
    • 3ay

sana samimi bir cevap veriyim eğer kilo vermek istiyorsan ne diyet nede spor yapma veremezsin sana tek tavsiyem hayat yaşantını değiştir ne biliyim lisedeysen üniversite oku ne biliyim farklı şehirde iş bul yani oyalan bişeylerle acıktığını bile hatırlamayacağın işlerle uğraş evin işine okuluna uzak olsun hergün yürü aşık ol bişeyler yap yemicem diye kendini tutarsan kesinlikle yemeğe devam edersin spor falan hikaye olur bak ben 1.94 boyum şu an kilom 94 ideal ama okuduğum yıllar 86 kiloydum çöp adam gibiydim hareket çok az yemek vs.

• 3ay

ve sakın sık sık tartılma 2 ayda bir tartıl tavsiyem hiç tartılma çünkü öyle çabuk kilo veremiceğin için diyetin ve sporun işe yaramadığını düşüneceksin ve bozacaksın diyeti

• Karnının içerde göğsünde dışarıda belinde inceledi mi tadından yenilmez olursun
    Ama nasıl diyorsan formül bende

0|0
    0|0
  • Naptın sen ya, hemenn kilo al, al.

0|0
    0|0
  • anatomik yapın öyle olabilir.

0|0
    0|0
  • mekik çek ya da 2 saat seks yap

0|0
    0|0
  • mekık

0|0
    0|0
  • mekik çek

0|0
    0|0
  • En güzel spor seks acayip terliyosun tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hulahop bence ise yarar bende baslayacagim Boyunu , kilonu bide olculerini yazarmisin merak ettim ya bende 15 kilo verdim bir 5 kilo daha versem iyi olcak ama gobek gitmiyor ya ne yapmam gerekir yardimci olurmusun benim belimde 80 cm cok kalin ya

0|0
    0|0
  • Hulahoop kullan.

1|0
    0|0
  • Nane maydonoz dereotu vs yogurdun icine dogra ye

0|0
    0|0
  • bulursan banada söyle

0|0
    0|0
  • zamanla incelir

0|0
    0|0
  • ağırlıkla yan karın çalışmalısın

0|0
    0|0
  • Bölgesel spor yapabilirsin. olmuyorsa kemik yapından kaynaklıdır

0|0
    0|0
    • 3ay

Isin zor biraz ama yaparsin istersen sabirli olucaksin mekik cek digcem ama baklava yaparsin sonra onu eritmesi daha zor

• yürüyüş ve kardiyo ile.

0|0
    0|0
  • kemik yapın öyle demek ki

0|0
    0|0
  • korse bir süre sonra gercek inceltiyo

0|0
    0|0
  • Bayılana kadar squat

0|0
    0|0