Sevgilimin eski sevgiilisi yolarım ben bu kızı !!

sevgilimin eski sevgilisi sevgilimin peşini bırakmıyor ! biz farklı şehirlerdeyiz birde karşı karşıya oturuyorlar bunlar sevgiliyken cinsel beraberliğide olmuş.. :@ kız benim numaramı arıyormuş ben ondan daha çok seviyorum numarasını bulun o kızın bana diye sevgilim hattını değiştirdi onunda numarasını arıyormuş bugün sevgilim o kızın numarasını bulcak arıycaz beraber konferans yapcaz ne diyim onaki sevgilimden vazgeçsin :@@

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• zor canım ya anlıyorum seni bende yaşadım nişanlanıyoruz falan de bence sevgilinde söylesin .

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç konuşma, hiç karışma. eski sevgiliyle iletişime geçersen bir daha onu hayatından çıkaramazsın. erkek arkadaşın da hiç yüz vermemeli. selam bile vermemeli. erkek arkadaşının onun numarasını araması da tuhaf. eskiyle hiç görüşmemesi lazım, şimdi bir iki konuşur, kız sonra yüz bulup ikide bir başka mazeretlerle ara, sonunda da bakmışsın seninkini ayartmış.

erkek arkadaşın sağlam duracak, hiç yüz vermeyecek ve seni de onunla muhatap etmeyecek.

1|0
    0|0
    • kimi çıkaramam hayatıneden :( sevgilimimi neden çıkaramam :(

• 1|0
    0|1
  • be diyecen atılmış kutunun davası olmaz de

1|0
    0|1
    • başka :(

• hah şöyle aferin :) dik dur dik erkekler güçlü karakterli hatun sever zayıflarla ise sadece yatar ;)

• anaaam ilk en iyi cavabım siftahı senden bereketi Allahtan saol :)

• Bi nane yiyemezsin sen .

0|0
    1|0
    • neden?

• teşekür ederim..

• Rica ederim ne demek görevimiz

• ahaha ne konferansı teknoloji harikası galaxy s4mü tanıtacaksın oo senin erkek arkadaşın daha şeyine sahip çıkamıyorsa kızın suçu ne hamileyim der alır senin elinden

0|0
    0|1
  • bu sevgili ayağına takılıpta her haltı yiyenler allah bin türlü belanızı versin inşallah. hiçmi namus şeref yook allah korkusu utanma yok böylelerinde.

0|0
    0|1
  • bence kavga etmeyin çocuğa sorun hangimiz daha iyi sikişirsek onu seç ki siz demeseniz bile çocuk buna göre karar verir:D

0|0
    3|1
  • Yok öyle bir film sana tamamen hikaye uydurmuş ve başarmış :D yani simdi sevgilinden asla ayrılamazsın daha zor biri oldu snn için :D

1|0
    0|1
    • aynen yaaaaaa :@ nasıl yok öyle bir film

• canım çok acıyor ...

• :) gÜL BİRAZ

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...