Tv'de izlediğiniz spor spikerleri tuttuğu takımı belli etmeli mi?

Trt Spor'da Ersin Düzen abimiz var. Fenerbahçe düşmanlığını izleyiciye o kadar güzel aktarıyor ki, ben Fenerbahçeliyim mesela rahatsız oluyorum. Bizim işimiz acaba yanlı mı davranıyor dedirtmemek. Her takıma eşit yaklaşmalıyız ki o benden cok daha profesyonel.

• Belli etsinler
    19% (12)30% (13)24% (25)Oy Ver
  • Etmesinler
    81% (51)70% (30)76% (81)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• İngiltere'nin Türkiye ile maçını ingiliz spikerden izleyin, sonra bizim milli maçlarda spikere küfredersiniz.

Hele şu Ersin Düzen'i kim spiker yaptı bilmiyorum.

Elin adamı değil klüp maçı, milli maçta bile kendi takımının oyuncusu için 'Kendini attı, hakem bize gereksiz faul verdi' diyor, bizde bunun tam aksi 'Ya bizim faulümüzü vermediler' ama bizden biri aleni faul yapınca 'işte tartışmalı pozisyon'

Lig spikerleri de ayrı rezalet, asla bir yorum katmıyorlar, maçları asla değerlendirmiyorlar. Sebebi de senin gibi 'Bu fenerbahçe düşmanı, yok cimbomu çekemiyor, yok Beşiktaş'ın hakkı yeniyor' kafasındaki taraftar.

Adam 'Fenerbahçe lehine yanlış karar verildi' dese gıkı çıkmıyor, çıksa herkes linç edecek, Fenerbahçe aleyhine bir karar verildiğinde de durum aynı, bu sefer rakip taraftar 'Amma da üzüldü Fener'e faul verildi diye' diyerek linç edecek.

Herşeyimi gibi futbolumuz da baştan aşağı kalitesiz. Taraftarından spikerine kadar.

1|1
    0|0
    • 3ay

olmasını istediğin sanırım galatasaray-Kayserispor macını anlatan spiker İstanbul takımına daha yakın davranmak yerine anadolu takımınada aynı yaklaşımda bulunması ama onlarda 3 büyüklerin taraftarı cok fazla diğerlerine göre tepkilerden çekincelerinden oluyor genellikle

• 3ay

İkiniz de gerizekalısınız, sizin gibi taraftar zihniyeti yüzünden spikerler bizde normal değil zaten.

• 3ay

Hahaha şimdide başlarsınız ağlamaya fetö aldırdı kupaları diye 😥😥😥😥 yazık... Kıyamam tabi milyonlarca Euro harcayın ama şampiyon olamayın sonra bu yılda böyle berbat bir başlangıç zaten başkanınız saldıracak yer arıyor tv de

En İyi Kız Görüşü

• Profesyonel spiker tuttuğu takimi belli etmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tabii ki de belli etmemeliler. Hani sempatisi olduğu bilinebilir ancak, açık açık ben bu takimliyim derse is bozulur. Mesela, Mehmet Demirkol'un Galatasaraylı, Ertem Şener 'in Beşiktaşlı olduğu herkes tarafından bilinir ancak adamlar (en azından Demirkol) objektif yorum yapabiliyor..

0|0
    0|0
    • 3ay

Ertem şener insaniyet namına sevdiğim ve örnek alıp bir şeyler öğrenmeye çalıştığım biri beşiktalıda olsa o dengeyi tutturmaya çalışıyor ama tutturamayanlarda var o çizgiyi

• 3ay

Evet öyle tabii.. maalesef..

• Kıyamam :D işim aslına gelirsek bence etmeli hatta Fenerbahçe nin maçı Fenerli spiker gs nin kini gs li anlatmalı heyecan katıyor bu durum Avrupa'da Fener'in maçını Türk spiker anlatıyor zaten Tabiki kendi takımızı savunacağız Avrupa'da özellikle oynayan Fenerbahçe bile olsa dostumuzdur ligde işler farklı Tabiki

0|0
    0|0
    • 3ay

Hiç fb maçını fb tv de dinledin mi muhtemelen dinlemişsindir daha hoş olmuyor mu senin için daha heyecanlı olmuyor mu

• 3ay

Kastettiğin yurtdışıysa hiç düşünmedim değil ama türkiye ligi kadar iyi bilmiyorum çekindim hep

• 3ay

ozan tufan abazasına dikkat et en cok alper iyidir bak eğer futbolcu sevgili düşünüyorsan alperi hic kacırma

• belli etmesinler

0|0
    0|0
  • Tabii ki belli etmemeliler Ama Ersin Düzen dediğin adam zaten Fenerbahçeli ne düşmanlığını yansıtıyor ben niye denk gelemedim?

0|0
    0|0
    • 3ay

Her duyduğunuza her okuduğunuza inanmayın tavsiye

• 3ay

Çok şey bildiğini iddia etme çünkü hiçbir şey bildiğin yok senin öyle oturduğunuz yerden kumandayla kanal değiştirmeye benzemez

• 3ay

Sen çok bildiğin için mi bu soruyu sordun? Ne dedikte böyle tepki veriyorsun? Şuna bak ya akşam akşam değişik

• Elbette etmemeleri gerek ama bazısı yapıyor hatta bir kısmı tuttukları takımları program içinde yaristiriyor saçmalık

0|0
    0|0
  • Belli etmesinler.

0|0
    0|0
  • Profesyonel spiker yok bizde.. alayı amatör ve yalaka.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bir yerlere gelip geldikleri yerde kalmak için yalakalık yapmaları gerektiğine inanan bir sektör bu bende buraya gelmek için futbolcu tavlamak zorunda kalmıştım

• 3ay

hülya avşarın poposunu sallayarak meşhur olduğu bir ülkede... normal

• 3ay

Bu camiada elinden tutan biri olmadan yükselmen imkansız ama kadınsan dezavantaj bir de ve bu anlamda popüler bir futbolcu tek anahtardı benim için okul bitince tüm imkanları sundu popülerite ve yüksek kazanç sayesinde tüm kapılar bir dokunuşla açıldı diyebilirim ben sadece örneklerden biriyim sayısız örnek çıkar ama böyle bu camia gercekten kurtlar sofrası

• kardeşim daha sen öğrenemedinmi türkiyede spor fenerbahceye karşı oynanan bir oyundur

0|0
    0|0
    • 3ay

Bir spiker olarak değilde bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum bu duruma nasıl geldiğimizede şöyle bir bakılmalı ben 5 yaşındayken başkan secilen Aziz Yıldırım en büyük pay sahibi kulübümüzü bu kadar sevimsizleştiren ama bu sadece bir etken ve bu demek değil ki Aziz Başkan olmasa herkes Fenerbahçeyi çok sever hayır tabikide bu da bir gerçek ki bu ülkede ya Fenerbahçelisindir ya da Fenerbahçe düşmanı

• 3ay

Bilmiyorum yani daha doğrusu anlayamıyorum Fenerbahçe düşmanlığı niye neden? Taraftar katlanamıyor bile fenerliye gecen sezon daha erkek arkadasımı izlemek icin oturdugum besiktas gs derbisinde bir galatasaraylı bileğimdeki fener bileklilerinden bu bileğindekilerle sen hayırdır bu tirübündesin demişliği var böylede saygısız bir millet olduk cıktık

• 3ay

Abla sinan gümüşün sevgilisi olabilir misin sen yalnız işin zor fenerliyken o galatasaraylı ib neyle alperle şener varken

• O zaten fenerlidir arastir istersen

0|0
    0|0
    • 3ay

Fenerbahçeli olduğu için mi döneklik yapıyor

• Soyadında memenet yok, tuttuğu takım olsa nolur

0|0
    0|0
  • Belli etmesinler.

0|0
    0|0
  • Sinem Fistikoglu kapi komsum olur kendisi koyu trabzonspor fanatigi

0|0
    0|0
  • herkes belli ediyor zaten

0|0
    0|0
  • Bence etsede etmesede bişey değişmicek sonuçta gene kendi bildiği yorumu yapıcak

0|0
    0|0
  • moderatör ise belli etmicek ve eşit yaklaşcak ama digerleri edebilir. bu arada sen iş yapıyosun ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ederse heycanı kaçar samimi gelmez reytinglerde düşer

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle belli etmemeleri gerekiyor Bu arada bende Fenerbahçeliyim❤❤

1|0
    0|1
  • etmesnler

0|0
    0|0
  • Yani bence kimse tarafsız olamaz ki. Bir insanın tamamen objektif olmasını bekleyemem ben.

0|0
    1|0
    • 3ay

Benim dediğimi anlamamana veriyorum bu yorumu ben diyorum ki gazetecilik okurken görüdüğümüz dersler dışında edindiğimiz öğretilen ilkeler var herkesin tuttuğu bir takım mutlaka vardır ben Fenerbahçeliyim yayında gidipte sürekli feneden bahsedemem çünkü antakyasporlu da izliyor besiktaslıda her takımdan fenerli olduğumu hissettirmeden ayırmadan izleyiciye aktarmak bizim görevimiz bu gidip a sporu mesela trt sporu bjk tv ye fb tv ye çevirmeye hakkımız yok

• 3ay

Yani o dediğin başka tabii ki o konuda haklısın

• bana göre objektif o adam. kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • Etmemeleri gerek

0|0
    0|0
  • Et-me-sin-ler

0|0
    0|0
  • etmemeli.