Bir spor muhabirinin maç sonrası futbolcuya sormasını düşündüğünüz sorular nelerdir?

"Yenildiniz ne hissediyorsunuz, maçı aldınız ne düşünüyorsunuz?"gibi 4 yasındaki çocuğun soracağı sorulardan çok, yenilen takımın taraftarısınız mesela ne sormak isterdiniz o an? Yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• niye daha fazla çalışmadınız lan?
    çok içten oldu =))

0|0
    0|0
    • 3ay

Fazla samimi oldu sanki

• 3ay

Anladım..
      Galatasaraylıyım ve 99 dan beri maçlara giderim.. 2005 yılından beri de kombine sahibiyim..

• 3ay

25 yıllık hayatımın bir 15 senesi tv den izlemekle gecti Antalyada büyüdüğüm için istanbuldakiler kadar şanslı değildik bu konuda gsyi sevmeyiz biz fenerliler ama üniversitede okurken staj olsun galatsaray muhabirleri olsun en cok Galatasarayın emeği var desem yalan olmaz heralde

En İyi Kız Görüşü

• yenilmenize sebep olan baş faktör ne oldu

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu tür soruların cevabı bellidir zaten ezberledikleri sorulardır cevaplarıda bellidir
      1) elimizden geleni yaptık ama rakibimizde cok iyiydi tebrik ederiz
      2) şanssızdık 5-1 bitirebilecegimiz bir mactı ama bir türlü gol atamadık

Erkekler Ne Diyor 2

• Aldığınız milyonların hakkını verme şekliniz böylemi ?

0|0
    0|0
    • 3ay

Pardon? Öncelikle aldığım değil kazandığım ve soru eki -mi ayrı yazılır. Soruya gelecek olursakta benim burada yapmaya çalıştığım taraftar ne sormak ister o an onu öğrenebilmek etkileşimde bulunmak taraftarla anlatabildiysem, anlayabildiyseniz ne mutlu bana

• 3ay

İzmirli misin?

• 3ay

Neden?

• Sormasin ya bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayağına kaç kere top deydigini sayabildin mi :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Ezikleme içeren bir soru cümlesi😉 Muhabir yerine sinirli bir taraftar sorusuna benziyor daha cokl

Yükleniyor...