Bizim milletin spor anlayisi sadece futbol mu ?

Futbolla kafayi bozmus bir milletiz. Basketbol,kayak,tenis, dagcilik, yuzme, voleybol vsv de bir spor degil mi ?

Bizim milet niye bu kadar futbol delisi ? Ben hic cok iyi futbol bilgisine sahip diye supermarket olan bakkal gormedim.

Güncellemeler:
Kim demis kim demis demeyi birakin arkadaslar. Sorulan 100 sorunun 95'i futbolla ilgili.

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• medya en çok hangisini ön plana çıkartıyor.futbolu.ama tabi bunda insanlarımızın eğilim gösterdiği sporun da etkisi var.ama basketbol da futbol kadar olmasa da önemli bir yerde.maalesef diğerleriyle sadece belli bir kesim ilgileniyor.zevk meselesi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya belki de diğer sporlarda futbol kadar başarılı değilizdir,gerçi basketbol da gayet başarılıyız da daha fazlası gerek.Ama o kayak olsun tenis olsun onlarda adımızı duyurabilen bir ülke değiliz,bireysel sporlar çünkü.

0|0
    0|0
  • yoo olimpiyatları da izliyoruz biz !

0|0
    0|0
  • Basketbol,yüzme daha önce benim için.

0|0
    0|0
  • Kim demiş?! ben basketbolcu ve jimnastikciyim .

0|0
    0|0
  • super market olan bakkal derken ne dediğini anlamadım ama gerisinde haklısın

0|0
    0|1
    • Futbol bos istir bana gore konusarak elinize ne geciyor ? Yani transfer haberlerinizi izleyeceginize kitap okuyup kulturlenseniz daha iyi degil mi diyorum

• Haklısın .

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• maalesef öyle 2 basketbol sorayım diyorum 3-5 kişi cevap veriyor.Alper potuk desem 50 kişi damlıyor

1|0
    0|0
  • dünyada bu böyle futbol en önemli sporrr tabiki türkiyede daha bir önemlii

0|0
    0|0
  • basketbol play off larını kaçırmıyorum baskettede futboldada tv den izliyebileceğim her şeyde çok ilgiliyim ama futbolun bir adım önde olması bizim suçumuz değil dünyanın suçu sonuçta dünyada 1 numaralı spor dalı

0|0
    0|0
  • MALESEF EVET OYSA ÇOK FARKLI VE DAHA GÜZEL SPORLAR VAR

0|1
    0|0
  • Futbol dışında halteri de çok severim.

0|0
    0|0
  • yüzme ile ilgili ne soralım deniz var havuz var gidiyorum yüzüyorum, basket takılırım biraz, biraz dövüş sporları gerisi futbol

0|0
    0|0
Yükleniyor...