Bir bayanın kas geliştirmesi

merhabalar, ben bayanım ve dambıl çalışmaya başladım..öyle erkek kolu gibi olmasa da kol kaslarımı biraz geliştirmeyi istiyorum. ne kadar sürede belirgin hale gelir? :) birde burdan erkeklere sesleniyorum bayanda bu durumu nasıl karşılıyorsunuz? teşekkürler!

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Demek istedigini anladim.. Seninkisi kas yapmak degil formda olmak aslinda..Ama sana tavsiyem;

Eger vucudunun siki gorunmesini istiyorsan, dambilla degil, fitnessla yapabilirsin bunu. Gerci ne kadar gelistiriyo bilemem ama dambildan iyidir. Yani dambilda sadece kol kaslarini gelistireceksin sen.. Karin kaslarini az bisey de olsa belli etmek icin baska uygulamalar yapman lazim..

O yuzden bedeni tamamen sikilastiricak birsey ariyorsan bu dambil degil fitnesstir. Ha belki internetten mekik cekmeyi, vucutu sikilastiricak olan diger uygulamalari izlersin, onu evde yaparsin. Oda olur tabi.. Ama demek istedigimi anlatabildim mi? Sadece dambilla calisirsan kol kaslarin gelisir, o da vucuta orantisiz bir goruntu verir..

Fitness en iyisi.

Ayrica bir erkek olarak cekici buluyor musunuz diye sormussun..

Benim her zaman en sevdigim bayanlardan birisi, bakimli ve spor yapan, kadinlar olmustur..

Her yerde yok oyleleri zaten..Gorunce de " Vayy be, belki birgun " diye ic gecirmisimdir hep. Heheheh.. Eger onlar gibi olursan cekiciligin de artar. Tabi bu benim gorusum.

Spor yapan ve fit bir vucuda sahip olan bayanlari hicbir seye degismem :))

1|0
    0|0
    • mesajınızı çok beğendim teşekkür ederim. ben zaten spor yapıyorum vücut iyi sayılır ama dambılla da biraz kol kası çalışcam. bence güzel durucak..

• :)))) hehehe... siteye girdiğinizde en üstte sağ kolu ile sınav pozisyonunda duran hatun:))

• Annnddd.. Grammy goes to kronikbekarrr.. Tebrik ederim efendim.. Duygularinizi alabilir miyiz? :)

Bu arada eger uzun boyluysaniz ve hafif de siskaysaniz, tavsiyem hic o islere girmeyin.

Bence sizi o durum bir bayandan cok erkek gorumunune sokabilir..

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben sana söyleyeyim çok azı beğenir. onlarda fetiştisttir. Ama lezbiyen eğilimlerin varsa çok işine yarar.

0|0
    0|0
  • geliştir tabi

0|0
    0|0
  • Bu kadar sürede, şu kadar kas yaparsın diye birşey olamaz. Hareketleri doğru yapıp, doğru şekilde beslenirsen, zamanla değişimleri gözlersin zaten. Çok abartmamak şartıyla, çekici bence.

1|0
    0|0
    • ya öyle erkek kolu gibi olmucak ama karşıdan bakınca da bu kız çalışıyor densin..var öyle arkadaşlarım ve bence hoş duruyor karın kasları falan..

• bence de güzel duruyor. öyle herkül gibi olmucam yaw :s

• iyi bakalım. kolay gelsin sana :)

• Abdominal bölgeyi geliştirirsen çok iyi olur hem estetik hem sağlık açısından

1|0
    0|0
  • Bayanda kas çok itici çirkin kötü iğrenç duruyor şahsen nefret ederim. Tavsiyem kas geliştireceğine farklı sporlara yönel kaba tabirle taş gibi kusursuz bir vücudun olsun.

0|0
    0|0
    • hocam vücut iyi, hafiften karın kası var ama ben kollarımı da biraz geliştirmek istiyorum..

• Sakın ya yapma iğreniyorum çok iğrenç duruyor kıyma vücuduna..Sarkma falan varsa onun için yaparsın birazda onun dışında yok ya hiç bulaşma.

• omuzlar genişse travesti gibi duruyo sevmiyom

0|0
    0|0
  • BENCE ÇALIŞMA VE KAS YAPMA BAYAN NARİNDİR VE HERZAMAN NARİN GÖRÜNENLER DAHA ETKİLEYİCİ GÖRÜNÜR

0|1
    0|0
    • çok saçma.. narin kızlardan nefret ederim ben. hele de aşırı zayıflardan..

• güçlü olmak iyidir zarar getirmez faydası olur..

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok güzel durur ve her bayanın da yapması gerekli

0|0
    0|0
  • bence kasli kiz cok itici olur

0|0
    0|0
  • bacak kaslarını geliştir football oyna kaç yaşında olursan ol :D sana talib olurum :D

0|0
    0|0
  • Hiç hoş değil,bir kadının erkeğin fiziksel gücüne oranı 3'te 1dir.Onun için kolay kolay gelişmez.

0|0
    0|0
  • Nefret ederim kaslı kızlardan ve coğu erkek de sevmez sakın yapmaa

0|0
    0|0
  • ece vahapoğlu var yazar onun kadar yapsan sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • tabi canım ışıl aktan gib olmucam:) ama bu dediğiniz kadın da çok zayıf.. ben iriyim.

• googlea "uv fitness şınav neden önemlidir" yazınca çıkan üstten ikinci linke tıkla:) ordaki kadın idealim benim.

• bilmiyorum spor yapmak iyi ama bana çekici gelmedi o kadar kas tabi senin kararın

Kızlar Ne Diyor 2

• Hevesleissin ama kas kadinin isi dgl bence . Birz olmasi bisey dglde kas icin calismk . Kadin cicektir kasli cick mi olur :D

1|0
    0|0
    • güçlü olmak her zaman iyidir :)

• :)))) ben zaten kronik bekarım :))))))

• Kronik bekar

• hafif karın ve göğüs de çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...