1 haftadir çalışıyorum, kol kasım nasil ve daha etkili sonuç almak icin ne yapmam lazim, sporcular bir baksin?

1 haftadir çalışıyorum, kol kasım nasil ve daha etkili sonuç almak icin ne yapmam lazim, sporcular bir baksin?
Yaklaşık 1 haftadir çalışıyorum durum bu. Ama çok fazla hareket bilmiyorum dambilla yapılacak onerileriniz var mi?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• oncelikle beslenme onemli protein agirlikli beslen 3 beyazdan uzak dur kalori ihtiyacini ayarla bunlar icin agirsaglam. com a bakabilirsin... kol icin calisma sadece karin kasi ve squatta calis. agirsaglama gir orda baslangic programini uygula. hergun calisma haftada 3 gun calis. agir gir max. 12 tekrar yapabil yani...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• azimle ve sabırla çalışman lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bir hafta için çok çok iyi bir sonuç.. dambıllarla hem biceps hemde tircepslerini çalıştır. özelliklede tirceplerini çalıştır cunkı kolun buyuk çoğunlu tricepsten oluşur ayrıca sarkmaların en çok yaşandıgı bölge tricepslerdir yani kolunun arkası.. arka kolda deniliyor üç başlı kas grubudur.. ınternette biceps ve triceps egzersizlerinı videolu izleyebilirsin youtubede çok fazla var.. ayrıca beslenmede dikkat etmelısın yoksa boşuna çalışmış olursun.

0|0
    0|0
    • 3ay

Size nasil ulasabilirim? Beslenme konusunda birinden yardim almam gerek de

• 3ay

Hocam öncesini görmeden nasıl çok iyi bir sonuç olduğuna kanaat getirdiniz? Ayrıca bir haftada sonuç alındığı nerde görülmüş. Kızımızın heyecanını anlıyorum ama siz bilinçli bir insansınız yardımcı olun kendisine.

• Dumbella yapılcak çok kol hareketi varda, kızlarda kol kası kötü duruyor. Yinede istiyosan söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • Aşırı yapma bence böyle kalsın kızlarda itici buluyorum aşırı veya aşırıya yakın kol kasını.

0|0
    0|0
  • Adam kas yapmış dambilla

0|0
    0|0
  • Kızsın kas olmaz istediğin kadar uğraş :)

0|0
    0|0
  • Dambılla istiyorsan concentration curls + dumbell curls + hummer curls yapsan yeterli.. Ama elinde Z bar varsa barbell curls favorimdir

0|0
    0|0
  • taşınınca ilk seni çağırıcam

0|0
    0|0
  • 1hafta opmus bir 3ayi doldur

0|0
    0|0
  • Bir kiza hic yakismiyor ama illa yapacam diyorsan yaz internete Concentration Curls hareketi bu en iyi on kal calisma hareketidir 5 kiloysa 15x3 set yapacaksin daha fazlaysada 8x3 yap

0|0
    0|0
  • İnternetten dambilla yapılacak hareketlere bakabilirsin. Set set yaparsan faydalı olur.

0|0
    0|0
  • 1 hafta da böyle olduysa çok iyi netten araştır daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Halter çalış halter

0|0
    0|0
  • kasa bak ya bende yok o pozular

0|0
    0|0
  • Büyüyünce Rocky olcak😊

0|0
    0|0
  • Fena değil daha da iyi olur

0|0
    0|0
  • Tüpçü ol ;) :D sabah akşam tüp kaldırır indirirsin oh m, is bak sonra pazılara :D

0|0
    0|0
  • Agirligi arttir

0|0
    0|0
  • sana kas gitmez ki bebek

0|0
    0|0
  • 1 haftada sonuç almayı bekleyen kızlar, kızlarımız..

0|0
    0|0
  • Benden kaslısın maşallah

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...