Caner Erkin ile Gökhan Gönül'ün bu ihanetini neye bağlıyorsunuz?

Dün geceden beri uyku girmedi gözüme. Efsane 2 bek bjkye gitti bu ne demek ya! Sevgilimden ayrılırken bu kadar acı çekmedim.

0|1
13|21

En İyi Kız Görüşü

• Ahshchs adamlar para kazanıyor işini yapıyor. Sen çalıştığin yerden ayrılıp başka yerde çalışmaya baslasan eski isyerine ihanet mi etmiş olacaksın :)):) anlayamiyorumm

1|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İkisinin olayı farklı bence. Gökhan gönül ün durumu mart-nisan da kulislerde söylenmeye başlamıştı. İşin arkayüzünde de zaten bjk le yaptığı ön sözleşme çıktı. Temmuz gibi sözleşmeden caymak istedi ama fesih bedeli yüksek olduğu için taraftarın tepkisini başkana çekmeye çalıştı özveri göstermediler , ilgileri yoktu diye. İlk karaktersizliği bunu sayarsak ikincisi de menajerini medyanın önüne yem diye atmasıydı. Kandırıldım , habersiz işler çevirmişler tarzı söylemlerle hem taraftarın tepkisini kısmaya çalıştı hemde bir ümit başkan affeder ön protokol ün fesih bedelini karşılamaya yanaşır tarzı bişey düşündü. Ama olan oldu sonuç olarak hem taraftara , hem aziz başkana , hemde kendi menajerine karaktersizlik yaptı ve gerçek yüzünü belli etti. Eğer siz zaten takımın kaptanlarından biriyseniz sırf sizin egonuz tatmin olsun diye , takımda ki en yüksek maaşlı topçu olmak için ufak paralarlara uğraşmazsınız ve bir anlık hevesle nazire yapmak için ezeli rakibe söz vermezsiniz. Canerin durumu çok farklı çünkü yeni kız arkadaşı İstanbul da yaşıyor ve bildiğim kadarıyla ilgilenen sadece ibb ve beşiktaş vardı yurtiçinde. İbb yerine daha rekabetçi bir takıma gitmesi bir nebze kabul edilebilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 20

• Büyük takımlar arasındaki ne ilk transfer ne de son olacak
    Zamanında Alpay Tümer Egemen giderken hissedilenler neyse simdi ki de o.
    Caner dediğin adam zaten gs çıkışlı. Nasıl gs den sonra sana geldiyse senden de başkasına gider

0|1
    0|0
  • neden ihanet olsun ki..
    anlaşamadı takımıyla gittiler
    Avrupada bu gibi transferler asla ihanet olarak algılanmıyor..

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe taraftarıyım ama olabilecek şeyler bunlar ben ortada bir ihanet göremiyorum. Berkay gol gol gol tezahüratı da çok terbiyesizce ve ahlaksızca

0|2
    0|0
  • ihanet değil kardeşim
    doğru takıma
    doğru taraftara
    huzura mutluluğa geldiler
    aziz yüzünden herkes kaçar o takımdan
    ikisi de fenere can verecek kadar sahiplenen oyunculardı
    hele gg sakat sakat sayamadığım kadar maça cıktı
    ama sonuç_?
    şimdi bizdeler
    demek ki yanlış var ortada
    hem de sizden aldıkalrı paraya oynuyorlar maaşları artmadı geldiklerinde yani mevzu para değil
    mevzu adamlık

0|1
    0|0
    • 3ay

3 - 2 biten geçen yıl ki bjk derbisinde caner bjk tribünden ağır küfür yedi karısı ile olan sorunlarından dolayı dalga geçildi hakarete maruz kaldığı zamanlar oldu caner erkinin herkes hakaret edip dalga geçerken fb camiası taraftarı sahip çıktı bunuda bil

• 3ay

@Ahmet-1992 biliyorum kardeşim
      sonuna kadar haklısın
      burada sorun yok. ama o dönem Caner de karsına sövüyordu onu düşürdüğü durumlar için
      şimdiki yenge Beşiktaşlı :))
      o yüzden kimse böyle bşiy yapmaz herhalde diye düşünüyrum
      saraçoğlu tribünleri hariç

• para para para ve karakter

0|1
    0|0
  • Aziz canere kapıdan giremez dedi gökhanla durumu aynı değil

0|1
    0|0
  • Profesyonellik ihanet degil

0|1
    0|0
  • Profesyönellik kanks
    Para nerdeyse oraya :D

0|1
    0|0
  • Sende Beşiktaşlı ol 😂

0|1
    0|0
  • Siz iyi bilirsiniz ama Fatih Akyelleri ve Emreleri alarak bu durumları.

0|1
    0|0
  • canerin gidis degilde gokhanin gitmesi zor oldu. caner zaten gs de oynadi. ama caner bjk tv de kartal pencesi yapmayarak gozumde degerlendi. helal olsun.

0|0
    0|0
  • Yılın trollü seçilmeli.

0|0
    0|0
  • Futbolu bu kadar ciddiye almanız çok komik birşey

0|0
    0|0
  • Caner Beşiktaşa İnter den transfer oldu.

0|1
    0|0
  • Alisirsin alisirsin

0|0
    0|0
  • Alexsavar beye bağlıyorum...

0|0
    0|0
  • profesyonel futbolcu onlar ne ihaneti...

0|1
    0|0
  • ne ihaneti be. adamların işleri bu transfer olup daha iyi yerlere gelmek

0|1
    1|0
  • fener gibi takıma yapılan her yanlış mübahtır

0|0
    0|0
  • 2. Olmaktan bıkmışlardır :D
    Şampiyonlar liginde oynamak istiyorlardır :D

0|1
    1|2

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...