Mümkün değil aksi mutlaka zayıf olacak diyen beyler?

kimseyi kınamak yadırgamak değil amacım! sonuçta zevkler tartışılmaz ve fizik çok önemlidir aşk için!

Yanlız şunu merak ediyorum. Şimdi mümkün değil zapzayıf olmalı kadın, incecik olmalı diyen beyler, diyelim böle birini buldunuz, aşık oldunuz ve evlendiniz. Çocuk sahibi oldunuz, e tabi doğa kanunu o incecik bayan kilo aldı!

Ama öyle böyle değil hormonal bozukluktan aşırı aldı ve veremiyor bir türlü? Bu durumda ne yapardınız? ya da ne hissederdiniz?

İlla terketmeyi sormuyorum, duygularınızı ve davranışlarınızı merak ediyorum

Gerçekci cevaplar rica ediyorum!

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk gördüğün şeyi beğenmektir kimine göre.Bu saç olur göz olur ama en önemlisi fiziktir.Eğer evlendikten sonra bayan kilo almışsa bunu düzeltmesi kendi elindedir.Ben tiksinmem bırakmam onun fiziğini değil kalbini sevenlerdenim.Birlikte spor yaparız onunla.Sorun değil.Hastalıktan kilo almışsa tedavi oluruz.Bir anımı anlatayım.Teyzemlerde misafirdim komşusu geldi baya kilolu bir kadın kocası cinsel ilişki istemiyormuş evden kovmuş kadını.Nasıl fırladım gittim bilmiyorum adamı elimden alıyorlardı.En son hatırladığım sahne adamın ağzı dağılmıştı...Övünülecek bir şey değil ama :/ Bayanların ağlamasına hiç dayanamam...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Gerçekçi cevaplar derken insanları güdülediğinin farkındasındır umarım. Terketmem ve ona karşı hiselerim ve davranışlarım hiçbir şekilde değişmez desem gerçekçi olmayacak mı?

0|0
    0|0
    • dalga geçmeyin ve artislik yapmayın anlamında yazdım ( çocuğumun anası kutsaldır babında! )

• Vazgeçmekten anladığına bağlı! nikah baki ama onu artık bir kadın olarak görmüyorsan ne olacak?

• Buna hiçbir şey sebep olamaz sanırım. Ben aşksız nikah yapmam ve emin ol dış görünüşe aşık olmadım şu ana kadar bu yaştan sonra da olacağımı sanmam. Aşksız nikah, nikahsız aşk doğurur ve ben %20 görünüşe %80 kişiliğe aşık olurum. Bu konuda materyalist değilim.

• uzun süren evliliklerde sorun kilo alması veya başka sebebler değildir, ve erkek asla terketmez, dışarda ne kadar halt yesede asla yapmaz,

hep aynı kalsada vucut hiç değişmesede mutlaka başka sorunlar çıkar, ama yuva kolay kolay dağılmaz ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • ee ama şöyle bir şeye dönerse ayrılırım tabi

link

ama şöyle olursa sorun yok

link

0|0
    0|0
    • 1. resim hiç uzak değil valla her kadın için, doğum bu olum piyango gibi valla

• Başlığa : bahsettiğin kişi benim , illaki zayıf olucak , yoksa hiç başlamam , onlu bir ilişki nin , ne başı olur , ne ortası , ne de sonu .

0|0
    0|0
    • tamam aldın zayıfı şişti ne yaparsın?

• evet işte şimdi gerçekci yanıta yaklaştık :)

• cidden böyle yaparım ama bu yazdıklarım eşim için geçerli :) sevgilimse zayıflatmaya çalışırım , he baktım olmuyo zayıflayamıyo , hiç kusurabakmasın ayrılırım , hayatımı karartamam .

• Hasta ise yapacak bişey yok... Başımın tacı olan eşim kilo aldıktan sonra başımın tacı dır ama taşıyamam AĞIR :P :D Bu şaka idi her türlü aşkım dır canımdır ama... Kendisini salmamalı kiloyu o aldıysa vermesini de bilmeli hastalık harici ;)

0|0
    0|0
    • :D:D güldüm çok

• ya ben terketmekten, aşalamaktan bahsetmiyorum.. ona eskisi gibi arzulayarak bakmaması bile zaten öldürür kadını :(

• Aaaaa...Saçmalama ben oyle karaktersiz değilim eskiden eşim olan o kadın bebeğimin de ANNE si daha da bağlanıp severim en azından ben böyle yim herkes farklı olabilir ama... Doğru olanı bu...

• sorun olmaz sevdikten sonra zayıfta olur balık etlide sonradan kilo alsada olur

0|0
    0|0
  • guduvv moralini bozmam tabisi oburiks:) evlendikten sonra hamile kalmış bana evlat vermiş o kadar acı çekmiş kiyamam nan ona ne soğuması daha da bağlanırım nan ona<3

0|0
    0|0
  • Bu konuda da katılmıyorum sana :D

Kadın dediğin ele gelecek.. Balıketli olacak :D

Severim ben balık etli kadınları :D

0|0
    0|0
    • sana sormamıştım zaten :D

• hayır abi var herkesin olmaz ise olmazları kadınlarında erkeklerinde ! kınamamak lazım

• kınamıyorum. ama benim aşık olduğum hiç bir kadın benim prensiplerime uymuyodu :D

• Sevgi ne ne zayıflık ve ne şismalık aranır. Sevgi hiç birine bakmaz. Sevmiş isen dedikleriniz teferruat. Düşünün gül dikensiz olurmu?

0|0
    0|0
  • Buyrun 2 çocuk link

Ve annenin 2 çıocuktan sonraki hali link

Hastalık durumunda falan soru olmaz da, çocuk falan bahane..

0|0
    0|0
    • Bahanelere sığınmaya gerek yok, diyet ve evde yapılan egzersizlerle bile kolayca kilo verilebilir sen rahat ol :D

• :) roni senin hiç şansın yok :D hem şişko olacak hemvde pıçaklanacaksın :D

• Bak şimdi yazılarımı iyi oku

Türk erkeklerinin %80ni balık etli hatunlardan hoşlanır

bende öyle sayılırım ama zayıfı tercih ediyorum

zayıf hatun ile evlenip hamile kaldığında şişmanlayıp balık etli bir hal alacak

ozaman ne olacak 2 güzelliği bir arada yaşayacaksın

balık etli bir hatunla evlensem hamile kaldığında son hali link

0|0
    0|1
  • zamanla zayıflar diye düşünüyorum zaten emzirme döneminde kilolu olsun çocuğuma bol bol süt versn :)

0|0
    0|0
    • işte diyelim zayıflamadı.. hormon sorunu nedeniyle hep öyle kalan kadınlar var!

• o zaman sıkıntı olabilir insanın gözü kayar belirli bir müdet sonra dışarıya ama karakter meselesi tabi sonuçta

• Kilo alması normal can taşıyor sonuçta saygı duyulması yardım edilmesi lazum

1|0
    0|0
  • Benim olsunda 1500 kilo lsun başka bişi isetmem :(

0|0
    0|0
  • Hastalık harici kabul edilebilir bir durum değil. Sporunu, diyetini yapacak.

0|0
    0|0
  • Kabarmayan hamur'a hamur demem.:-) alsın ya hatunum kaymaklı ekmek kadayıfım oy oy :-P

0|0
    0|0
  • Kilo vermesi gerekir yoksa ilişki bozulmaya başlar. Gerçek cevap istedin gerçek cevap bu benim için.

0|0
    0|0
  • benim için dert değil

sonuçta ben 4 lop götü olan kadınlardan hoşlaşıyom

0|0
    0|0
  • :) Ben ona kilo verdiririm merak ermesin.

0|0
    0|0
  • Tabiki kilo vermesini isterim vermezse bosarim hemen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...