Hâla Şansım Varmıdır?

Merhaba beyler bayanlar ;

1,80 boy 95 kilo yaşım 18

14-15 yaşlarımda basketbol seçmelerine katılmaya hak kazanmış ama seçmeleri geçememiştim o zamandan beri basketbol oynamıyorum iyi oynardım ama dediğim gibi seçmeleri geçememiştim
Şimdi fikrimi değiştirme vakti geldi 18 yaşımdayım ve tekrardan seçmelere gitmek basketbol oynamak istiyorum sizce hâla şansım varmı? seçmelere katılmak için geçmi yoksa hâla şansım devam ediyormu biraz karışık oldu ama kusura bakmayın

0|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• 12-13-14 lü yaşlar basketbol için çok doğru yaşlar hatta 8-9-10 daha iyidir. 18 için seçmelere katılabilirsin ama kondisyon eksiğin var mı dır ya da seçmelerden sonra basketbolu tamamen bırakıp şimdi gene mi denemek istiyorsun onu tam bilemedim ama her zaman bir ümit vardır. Olmaz diye bir kesinlikle konuşmak doğru olmaz. İlla her şey prof. olmak değildir. Taraftar olarakta basketbolu takip edebilirsin ya da bölgende açık basketbol sahaları vardır bir mekan belirleyip basketbolu seven arkadaşlarınlada h. sonları basket atabilirsinz

0|0
    0|0
    • 3ay

iyi oynadığım bir spordan neden ekmek yemek istemeyeyimki saçma olmazmı yorumun için teşekkğrler

• 3ay

rıca ederim bende tşkkür ederim eig için, iyi olduğunu düşünüyorsan ve çevrendende bu konuda iyi olduğunu duyuyorsan denemelisin o zaman, geri durmamalısın

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence hala şansın var

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...