Sizinde bunu diyecek kadar canınız yandı mı benim gibi

Çok geç anladım ihanetini gizlediğini..

Oysa sen benim güvenip sırtımı yasladığım dağımdın,

Bu kadar erken yağmasını beklemiyordum karlarının.

...

Oysa daha saçlarının beyazladığını görecektim senin,

Şimdiyse karalar bağlayacağım, dokunamadığım her bir teline.

Ve sana "mutlu ol" diyemeyeceğim,

Dualarımken dilimde, ah'larıma dönüşecek ismin.

Senden kalan tüm iyimserliklerimi bir kenara bırakıp;

Son sözlerimi fısıldayacağım kulağına,

Bana ne yaşattıysan aynısı yaşa sevgilim...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çok üzüldüm kızım. Yazın muhteşem. Çok seviyorsun besbelli.

1|0
    0|1
    • çok sevdım o ondan oncelerını yok saydırdı zaten hayatımda cok ınsan olmadı. sonrakılerı ıse aldı gitti bnden

• Seni çok iyi anlıyorum. Psikolojinin darmadağın olduğu besbelli.

• bıde bn kendımı anlasam defolsa ıcımden sevgıısı

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben her ilişkim de aynısını yaşadım.Seni gayet iyi anlıyorum.Sadece onları ALLAH'a havale et.Ahirette onlardan hesabını soracağız...Sevgilerle...

1|0
    0|0
    • tek dusundugum bn boyle gozyası dokerken ınsanlara guvenımı kaybetmısken evlenıp mutlu bı yuva kurabılır mı

• ıhanet var mıyokmu bımıyrm ama aklının karıstıgını dusunuyrm affı yok sadece dılerım bana yasattklarını yasar. dılerım benim ıcım nasıl kan revansa onunda oyle olur. ben cok sevmıstım

• Gerçekte oldukça duygusalık ben ama dünyada buna diyeceğim kimse olmadığını biliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben böyle demedim,yakaladım ve dövdüm.

0|0
    0|0
    • ihanet değilde acı cektırdı bna cok

• Sakın sana yaptıklarınınacısını başkalarından almaya kalkışma. Sen zarar görürsün. Öfke ile kalkan zararla oturur. Bunu unutma.

• kımseyle oynaamm bn ısetesemde yapmm oyle yapabılsemşu angozyası doken olmazdım zaten. seveni s**erler s**enide ölümüne severler ya o hesap benimkısı

• valla bende aynı dertteyim hergün ah çekiyorum ama bilmiyorum ne durumda benim 7 yılım boşa gitti o kadar güvenmeme bu kadar çok sevmeme karşılık koca bir hiçççç:(((

0|0
    0|0
    • aynı kaderı yasıyrz o gonlunu eglendırırken elımde olmuyo benim ıcım yanıyo acıyo

• ha bak o olabilir ama bence çok üsteleme

• ustelıck bısı yok bnı oglu baglamıyo o hatun bana kızı gıbı davrandı ve sımdı hasta hasta olmasada arada arar hatırını sorarım

Yükleniyor...