Sevgilimle ilişkimize ara verdik

Olay daha bu sabah oldu. Günaydın diye mesaj attım. Uzun zaman sonra ilk ben günaydın mesajı attım. Neyse biraz mesajlaştık. En son sevgilim sadece gülücük koydu. Ben artık mesajlaşmak istemiyor diye mesaj atmadım. Daha sonra benden sıkıldın mı niye mesaj atmadın dedi. Ben başta nereden çıkardın falan filan dedim. Daha sonra istersen ara verelim dedim. başta bilmiyorum dedi. Sonra tamam olabilir hoşça kal dedi. Sizce ara vermekle iyi mi yaptık

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir kız orada senden hayır sıkılmadım sadece sen benden sıkıldın diye düşündüm özledim seni diyebilen erkek beklerdi bence.Alttan almalıydın seviyorsan. Mesajlaşmak istemediğimiz birine cevap vermeyiz.Hatta direk bitiririz sevmediğimiz insanla ne diye ne için çıkalım ki. Ara vermek bir ilişkinin bitmesi için atılan ilk adımdır. Bence mesaj at eğer seviyorsan sensiz yapamıyorum gibisinden. O da istememiş zaten başta bilmiyorum dediğine göre. Mesaj at gönlünü al.Tabii seviyorsan.

1|0
    0|0
  • tenefüs modundan hayır gelmez qnq

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kiza óyle denırmi kaş yapaym derken göz cikarmişsin.

1|0
    0|0
  • saçmalamışsınız

0|0
    0|0
  • Ara.vermek kotu cunki sen yokken acaba ne yapti supesi bidaha eskisi gibi olmaniza izin vermez

0|0
    0|0
  • ara vermek ilişki için tehlikeli bencee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok kötü bir şey yapmışsın:) kardeşim sen kendin hatayı yapmışsın:) niye ara verelim dedin ki sen ona sen daha geriye dönmek istersen de olmaz artık istersen akşama yine mesaj at ona belki düzelir:) yani demek istediğim sen biraz düşün bir kızdan uzaklaşırsan yeni birini bulunca geri dönmek ister misin eski sevgiline...

1|0
    0|0
    • Zaten sıkıldım boş iş bunlar. Ne yapıyorsa yapsın

• peki o zaman kendine yeni bir sevgili bulursun kendi hayatına yeni biri ile devam edersin kardeşim::) başarılar dilerim

• bazen çok faydalı oluyor

0|0
    0|0
  • bitirmişsiniz :)

0|0
    0|0
  • Ara verilen bir ilişki bitmiş demektir...

0|1
    0|0
Yükleniyor...