Hergün 22-06 saatleri arasında bireysel yas ilan ediyorum..

Yasakçı zihniyet neyin önüne geçebilir ? İçkiyi yasaklamak satışların daha çok artmasına aynı zamanda yandaş ve bilinçsiz insanların gözünü boyayıp prim kazanmaya açık teşvik değil midir ? İçkiyi yasaklamak yerine halkı içkinin verdiği zararlar hakkında bilinçlendirip içip içmemek konusunda tercihleri halka bırakmak daha demokratik ve özgürlükçü bir yaklaşım olmaz mı? Düşünelim sorgulayalım <3 Neyse.. link</a>

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• adamkafayı çekiyor gidip karısına şiddet uyguluyor.karısı mezara kendisi hapse,çocuklarıda orda burda perişan oluyor.sonra o çocuklar iyi yetişmediğinden dolayı ya kötü yollara düşüyor ya da topluma zararlı bireyler olarak karşımıza çıkıyor.demekki her kötülüğün başı içkiymiş.bence haklı adamlar.bana kalsa tamamen yasaklansın amakime neyi anlatıcanki.zaten solcuların çoğu sırf sağcılara i.nelik olsun diye içiyor.yoksa dertten kederden seviçten içtiklerinden değil ya..kim ne yaparsa kendine.her kul kendi cehennemini hazırlar..

0|0
    1|2
    • Dünyada kadına şiddet en fazla islam ülkelerinde uygulanıyor arkadaşım sen biraz istatistik araştır dünyada suç oranları nerelerde fazla hangi toplumlar ve ne için biraz araştır önyargısız senin önyargısız olmadığın koyduğun kalıptan belli at gözlüğü ile yandaş bir fikir belirtmişsin istemediğin hiçbişey olmasın sizin işinize gelir tek yaşıyosunuz ya dünyada... Tanımadığın insanlara solculuk diye kalıp koyma ben solcu değilim.

Kızlar Ne Diyor 4

• El altından kaçak içki satışı da olur, gazeteler bu durumda ikiye de ayrılır* (*Bilen bilir bu reklam repliğini), her şey olabilir... Hakkımızda hayırlısı...

0|1
    0|0
  • suyu yoğurda katarsan ayran rakıya katarsan bayram olurmuş qnq

0|1
    0|2
  • halkımız her şeyin bir olurunu bulur, sen tasalanma

0|1
    0|0
  • ben içki içmeyen biri olarak , şu dediklerine harfiyen katılıyorum...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Alkolmüş, sigaraymış bunlarla neden uğraştıkları belli.

İnsan sağlığına bunlardan daha çok zararlı pek çok şeye bir kısıtlama getirlmezken...

Örneğin yollarda 4X4 arazi arabaları olan jiplerle gezen görmemiş halkımıza bir kısıtlama yok. Oysa sigaradan ve alkolden çok daha fazla toplum sağlığına zararlı havaya bıraktığı egzoz gazları. Ya da hemen tüm gıda ürünlerinin içinde bulunan koruyucu maddeler açıkca kanserojen. Binlercesini saymak mümkün.

Zamanında yaşamış sakallı muhterem bir zaat " din bütün halkların afyonudur " demiş.

1|1
    0|0
  • kahvehanelerde sigara içimi kullanımı yasaklandı... coğu kesimden tepki cekmişti... fakat şimdi herkes halinden memnun ... ayrıca içki şişesinin üzerlerindede zararlarından bahsedici reklamlar koyulacak... uygulama güzel bence...

0|2
    0|1
  • 21:55 te alırız bizde ne olcakki :DD

0|1
    0|0
  • Verdigi zararlari anlattinda ne oldu. Millet malmi. Bilmiyorlar mi. Sigaranin cok sagliksiz oldugunu herkes biliyorda ne oldu?

0|2
    0|0
  • 22.00-06.00 arası yapılan alkollerin şişelerine oturtucaklar onları o koltuktan inice..

0|1
    0|0
  • Sence tutar mı o olay. Şimdi yapılmak istenen şey göle maya çalmak gibi bir şey.

İran içki satışı hapis ve kırbaç cezası gerektiriyor, ama en çok içki tüketilen ülke İran (Bu ortadoğu için geçerli)

0|1
    0|0
  • sigarayı da yasaklasa da 4. murat kurtulsak hep beraber

0|1
    0|0
  • Yasaklansın

0|0
    0|1
Yükleniyor...