Bir kadının bakımlı olduğunu nasıl anlarsınız?

Biz bu bakım olayına çuvalla para harcayıp saatlerimizi verirken siz ne kadarının farkında oluyorsunuz? Mesela manikür, pedikür saglıklı bir cilt, yumuşak eller, mis kokan saçlar bunları fark ediyor musunuz ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• fark ediyoruz---bu işler hakikaten zor işler--takdirle izliyoruz sizleri

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Adamına göre değişir kimin neye ve nereye baktığıyla alakalı...

Özellikle yazın çok dikkat ederim Bakımlı el ve ayak, bakımlı saç pürüzsüz ten ( illa Bronz olması gerekmez ;) ) ve yanından geçerken ya da bir sırada falan arkasında beklerken aldığın o temiz mis koku bunlar beni bitiriyor Güzel olması şart değil ama kadın dediğin bakımlı olmalı hemde her anlamda ;)

Seviyorum sizleri ya Güzel varlıklarsınız...;)

1|0
    0|0
  • Büyük çoğunlukla erkekler detayları hiç görmez genele bakarlar. Dediğiniz gibi eller, saçlar, koku vb iyi olduğunda erkek bu detayların farkında olmadan dibi düşer. Ya da tersi durumunda sizi itici bulur. Yani dedikleriniz erkekler için önemlidir ama detayın farkında değillerdir. Bakımlı ya da bakımsız durumu farkında olmadan daha çok cinsel gözle algılarlar.

0|0
    0|0
  • sigara içip içmediğinden ne kadar bakımda yapsa sigara içerse olay biter

2|0
    0|0
  • Seksepalitesi dişarıdan ne güzel güzel şık ve bakımlı oldugunu anlatiyor..Söylediklerın farkedilmiyor dikkat etmıyorum ben :)

1|0
    0|0
    • farkedilmiyor mu ! yok artık :(

• ayy sana inanamıyorum parlayan bronz bir cilt french li tırnaklar pürüzsüz bir ten bunları da görmüyorsan valla sıkıntı var sende :D

• tırnaklar ilgimi cekmıyo ama cilt ceker canım :)

• siz bütün bu saydıgınız şeyleri kim için yapıyorsunuz. eşiniz için yapıyorsanız eşiniz sizi zaten seviyordur. Bütün bunları yapmanıza gerek yok. Temiz ve bakımlı olmanız yeterlidir. Toplum içinde güzel görünmek için yapıyorsanız oda ayrı bir şey neden kendi kokunuz degilde yapay kokuları tercih edeceksiniz.

0|0
    0|0
    • süs demedim ki bakım dedim yapay kokuları da nereden cıkardınız? mis kokmaktan kastım buram buram parfüm kokmak değil elbette .. ve sadece kendimi daha iyi hissetmek mutlu olabilmek için yapıyorum merakım salaş kadın ile bakımlı kadın arasında ki farkın farkındalığı.. Bilmem anlatabildim mi

• Beğenilmek istemek güzel birşeydir. Kadını malı gibi gören erkek onun beğenilmesine ifrit olur. Ama aynı adam yanından geçen bakımlı ve hoş bir kadına ağzından sular akar bakar. Yani kendi malına kimse bakmasın ama onun başkalarına bakması mübah. Maalesef kadınlar da bu erkek kafasına pirim veriyorlar.

• tabiki mis kokan saçlar eller ayaklar manikur pedikur olması lazım yumusak cilt kısın kremli olması bunlar dikkat ceker güzelde gösterir :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle bacakalrdan anlarım çok bakımlı kızlar sadece ellere ayaklara saça başa makyaja değilde vücudada bakım gösterri genelde ama kızlar onu ihmal eder bir ağda tamam der ama öyle olmuyo bazı kızların bacaklarını görüyorsun resmen tablo bazılarına bakmak isteiyorsun açıkçası

0|0
    0|0
  • ilk gördüğümde en çok dikkatimi çeken giyimdir. başka yerlerine bakılmıcana göre :D

1|0
    0|0
  • Ediyoruz tabii ki, hemde 2 milisaniye içerisinde.

1|0
    0|0
  • Bir kadının elleri tırnakları kötüyse o kadın bakımsızdır..

1|0
    0|0
  • Belli Ediyor Kendini Yahu.

1|0
    0|0
  • ayakkabılarından anlarım temizliğine göre belli eder ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...