Bir bayanda kas hoş durur mu?

Sizce bir bayanın vücudunda kas hoş durur mu? Ben voleybol oynuyorum ister istemez kas oluşuyor. Ayrıca vücutta çalışıyorum.Sizce kaslı bir bayan hoş gözükür mü?

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• kadınsı görünümünü kaybetmemen gerek, vucudun fit olmalı ama kaslar önplana geçmemeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• kaslı vücut en seksisi

kıskananlar çatlasın seni

1|0
    0|0
  • Bence durmaz. Ama valeybolcu bayanların vücutları güzeldir. O kadar kas değil. Ama vücut geliştirme deyince iş farklı. Bence erkeklerde bile çirkin oluyor şişkin kaslar, kadında hiç güzel olmuyor. Ama bunu fetiş yapmış kaslı kadınlardan hoşlanan erkeklerde var.

0|0
    0|0
  • ne yazıkkı itici oluyor kas erkeklere uygun tabi abartisiz olmali onada ... cıtı pıtı olmakta kızlara uygun kasli kizlar erkeksi geliyor ne yazıkkı size kiz gibi erkeklerin itici gelmesiyle ayni diyebilirim her cinsin bir karakteristik ozelligi var sonucta :) herkez yerini bilecek

1|0
    0|0
  • özellikle kaslı kadınlardan hoşlanmıyorsa erkekler genelde kaslı kadınları sevmez. ben de hoş bulmuyorum ama beğenen de çıkar tabii ki.

kadın vücudunun sıkı olması çok güzel ama madonna gibi kaslar çıkmaya başlarsa kadınsı olmuyor.

0|0
    0|0
  • erkek gibi kasila kasila yürümesi berbat :(

2|0
    0|0
  • kadında güzel duran tek kas kalça kasıdır

eaaaaa

e tabi birde beyin kasını unutmamak lazım

2|1
    0|0
  • kesinlikle hayır, düz pürüzsüz, sarkık olmayan bir kol olmalı. birde kızların kollarında kıl gördüğüm zaman kıl oluyorum :)

1|0
    0|0
  • bence harika görünür, çalışmaya devam et ..

1|0
    0|0
    • Artık çalışıyorum.Nefes alsam kas oluşuyor vücudumda :D Çok kötü bir durum olmaya başladıı :(

• valla kaslı olman bence çok güzel çalışmaya devam et

• devamm bırakma ;)

• Kas iyi durabilir ama "vücutta çalışıyorum" cümlesi bir bayanın cümlesinde hoş durmaz bence... Şimdi "hangi vücutta çalışıyorsun" ya da "vücudun neresinde çalışıyorsun" diye sorsalar ne cevap vereceksin? Halbuki "vücut da çalışıyorum" demiş olsaydın hem daha şık dururdu hem de söylemek istediğini ifade etmiş olurdun

0|0
    0|0
  • yaradılışları gereği erkekler kaba (bunu derken saygısız olarak anlamayın) iri bayan ise narin yaratılmöıştır.voleybol oynayan bayanlardaki kas oranı farklıdır.göze batmaz.hatta çokda güzel olur.ama kararında olursa.öyle body felan yaparak kas yapan kadınlar midemi bulandırıo

0|0
    0|0
  • Yapcak Bişey Yok .

1|0
    0|0
  • aşırısı olmazsa neden olmasın..

1|0
    0|1
  • bayanlar sadece sporu sıkılaşmak için yapmalı kas dediğin zaman komple çalışmak geliyor aklıma bayanların göğüs kası yaptığını baklavaları hakkında konuştuklarını falan hayal edemiyorum :D bir de yaparsanız o zaman hayalin gerçeğe dönüş faciaı olur sanırım :p

0|0
    0|0
  • Problem olabilir ilerde :-))

0|0
    0|0
  • abartı olmamak kaydıyla şukela durur.

0|0
    0|0
  • yerine göre değişir. hunharca kas yapmış bir kadın gibi değilde.. böyle bazı yerlerde hoş :P

0|0
    0|0
  • sevgilimde var vücut yapısına uygun ters orantılı değil hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • Spor sağlıktır.bende vücut geliştirme yaparım.herşeyin fazlası kötü.erkekte fazla kas ne kada kötü ise bayanda o kadar kötü.ölçüyü sen ayarla

0|0
    0|0
  • durmaz ve durmuyor iğrenç görünüyor

0|0
    0|0
  • kaslı bayan tamamiyle itici olur. kadınlığını kaybetmemen lazım. yani erkek vücudu gib iolmasın.

0|0
    0|0
  • Çok hoş duracağı kanatınde değilim.

0|0
    0|0
  • Hiç sevmemi bayan nazik ve zarif görünümünü kaybetmemelidir.

0|0
    0|0
  • Çok aşırıya kaçmayacak şekilde bence sorun olmaz. Voleybolcunun kasları idealdir bence sorun yok.

0|0
    0|0
  • Hoşlanan vardır elbet.

0|0
    0|0
  • durmaz bence;)

0|0
    0|0
  • bence aslaa durmazz narin olmalı kadın

0|0
    0|0
  • Az bir kad gerçektrn hoş duruyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Karın ve ince kol kası güzel.

Vücut çalışmayı bırak, zaten spor yapıyosun.

1|0
    0|0
  • link

hoş mu sence...

ayarında kal.

0|0
    0|0
  • hafif kol, bacak ve karın kası hoş duruyor. ama abartısı fena :/

0|0
    0|0
  • Hayır. Voleybolla yetin bari en azından abartılı olmasın.

0|0
    0|0
  • tabiki de hayıııııııııır

0|0
    0|0
  • hayir .

0|0
    0|0
  • fazlası itici durur

0|0
    0|0
Yükleniyor...