Fatih Terim'in revizyonundan sonra milli takımı nasıl buldunuz?

Maçı izledikten sonra benim gençlerden beklentim baya bir yükseldi. Enes'i tam izleyemesekte Emre Mor'u izlemek gercekten keyif veriyor insana

0|1
221

En İyi Kız Görüşü

• Aynen

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aslinda adam soyledi daha ne desin dunya kupasinda. Burda sevye bu dedi. Yani haklida. Ben Fatih hocanin bilgi ve tecrubesinden suphem yok ama ulkede futbol yok. Bakin kulup takiplari bariz ornegi. Birakin bunu 103 sporcuyla olimpiyatta gittik. Noldu? 8 madalya bir tek altin var. Gures 5 madalya 2 tekvando 1 tane paralimpikten. Eee ulkede spor degil dpor teroru olunca sistem degil para ile is donunce bole olur. Bizde acaba nilli takim nolur diye sorariz boyle.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 20

• mehmet topal herşeye rağmen neden stoper oynuyo anlamsız. maç genel anlamda kötüydü hırvat maçında görücez asıl takımı. emre mor yetenekli ve genç bir futbolcu ama bence kesinlikle kafasını %100 futbola vermiş durumda değil bir sonraki hareketi bir sonraki pozisyonu düşünmeyi öğrenmesi lazım ondan sonra barçaya reale gider zaten. özet olarak fatih terim istifa :)

0|1
    0|0
  • Çok iyi kardes kötü diyenlere cevap olarak mk yıldız oyuncuları oynuyordu da noluyordu kaybedeceksek bile bu kadroyla kaybedelim ben izlerken çok zevk aldim çağlar olsun emre Mor çok iyiydiler geç kalındı

0|1
    0|0
  • santrafor yok arda takıma gerekli okay iyi izlenimler veriyor özellikle orta sahaya girdikten sonra bir düzen geldi emre zaten maşallah...
    kazanımlar:emre, okay

0|1
    0|0
  • Fatih terim gbi kendisini Turk futbolunda en tepede goren insanin egoist tavirlaryla cikardgi kadro oynattgi futbol rezaletti. Bu isi 2000 lerin basinda birakmaliydi. bu adam.

0|1
    0|1
  • berbat ötesi

0|1
    0|0
  • Milli takım iyice saçmalamaya başladı hak edenler oynasa dünya kupasını alırız orda bile bişeyler dönüyor

0|1
    0|1
  • Olacak

0|1
    0|0
  • Fatih'i hiç sevmem ama tercihine saygı duydum.

0|0
    0|0
  • Adam gibi forvetimiz yok 78 milyon ülkede gol atacak adam yok.

0|1
    0|0
  • Fatih Terim gitse daha iyi bence

0|1
    0|0
  • Adamın parası garanti zaten ;)

Gerisi çokta s... kinde :D ;) ;)

0|1
    0|0
  • 10 dk izledim pek yorum yapamam ama mor ve çalhanoğlu gayet iyi bence

0|1
    0|0
  • Vasat.. gerçi öncekilerde vasatti.

0|1
    0|0
  • çok iyi gördüm takımımızı

0|1
    0|0
  • Fatih terimi göndersinler

0|1
    0|0
  • Emre Mor diyorum sonra bidaha Emre Mor diyorum. Mükemmel oyuncu ya

0|1
    0|0
  • Emre Mor euro 2016dan bu yana kendine çok şey katmış

0|1
    0|0
  • gidiş hat iyi değil

0|0
    0|0
  • Tecrübesiz takım haline gelindi

0|0
    0|0
  • Ben beğenmedim. Emre Mor dahil. Maksat adam eksiltmek değildir. Adam eksiltmek de gol için bir araçtır. Emre Mor gereksiz bölgelerde çalıma kaçıyor. Verdiği bir tane olumlu pas yok. Yani olumlu netice sıfır. 11. adamı geçemedikten sonra 10 tane adamı çalıma dizsen ne fayda? Ama göze hoş geldiği için övülüyor, abartılıyor. Sonra Türk futbolu neden bu halde? Cevabı basit. Beş para etmezlere yüz para eder muamelesi yapıldığı için.

0|0
    0|1
Yükleniyor...