Kapat

Kişisel Neyimiz Varki İletimiz Olsun yaaww :D

1. En Yakın Arkadasınızla Kavga Etseniz birdaha konusurmuydunuz

2.Diyelimki Askere Gittiniz 20 yıllık Arkadasınız Sizi 1 gün Bile Aramadı Ne Yapardınız

3. Hayatınıza Anlam Katan En onemli Şey Nelerdir En cok Ne yapmak Sizi Mutlu Eder

4.Biyere Davet Edildiğinizde Neler Hisseder O davet İçin Hazırlıklarınız Ne olurdu

5.Çok Sevildğiniz anlarda Çok Sevdiğiniz sizi kırabiliyorsa Aklınızda Ne gibi Soru İşareti olurdu

6. Biri Sizle Alay Etse Dalga gecse Oranızla Buranızla ne tepki verirdiniz ?

7. İnsanlarla Alay Edilme Neden Bukaadar Hatsafada bir kaç örnek Verirseniz Memnun olurum çünkü Gercekten bakıyorum etrafada Hiç insan kalmamıs O onun biyeri ile Bu bunun Biyeri ile Çok ilgileniyor

en cokta Burun konsuu Neden Bukadar Çok Takıntı Yapılıyor Anlıyamıyorum

Not : Lütfen düzgün Cevap Verin SAygılar

• Hangisi Olmalıdır
    A seç
  • Hangisi olmamalıdır
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
herkez okadar Haklıki İnsan Haklı olmaya Utanıyor :)
başka Fikri Olan ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• 1- En yakın arkadaşımla kavga ettim böyle olunca insanların diğer yüzleri görülüyor ya çok soğudum. Bir daha konuşmayı falan düşünmüyorum

2- Ben arardım.

3- Hayvanlar, müzik ve dans

4-Davetleri severim. Makyaj, saç, kıyafet falan işte :)

5- Herkese karşı nötr olacaksın. Tamam seveceksin ama aşırıya kaçmadan. Eğer böyle bir durum olursa aşırıda olduğunu anlarım. Böyle bir insan en ufak bir yanlışta kırılır zaten.

6-O anki şokumdan diyecek bir şey bulamazdım herhalde :D

7- Ben de bilmiyorum sonuçta kimsenin elinde değil dış görünüşü seçmek. Rahat bırakın insanları :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• mantıklı bır sekılde acıklama ozur dılerse değdığıne karar verırsem konusurum.

gozden uzak gonulden ırak salllamam..

hıphop her alanı :)

nerde ne yapacağımı bılırım ben pek hazırlık yapmam.

benı kıranı kırarım.

kompleksım yok banane duymazdan gelırım.

mesela kızlar arasında bu bunu gıymıs su sunu gıymıs cok salakca kımse kımseyı baglamaz.

kompleks , ego. burun bıraz one cıktığı ıcın ınsanlar eleştırıyor sankı haddiymişcesine ahmaklar.

1|1
    0|0
    • bişey sölicem ya Ben Takıntı Yapmıyorumda Çok Merak Ediyorum Acaba Diyorum Acaba O çok billmişler Aynasızlar Kendi Kendilerinimi yarattı Yakışıklısıda Asi oluyo Kardeşim sinirli oluyo Başından salıyo Gerçeği Konuşalım Şimdi Çok Gördüm Yani Öle Köşede Sevgilsini Döven Elinden Telefonu alan vermiyen Cok insan gördüm Bölemi olalım yani Bumu hoşlarına gidiyo

• ınsanları sınıflandırmak da aynı şeydir. karakter meselesi. onu begenende var hastalıklı durumlar vs.

• Düşünce Akıl Mantık yolu yok bazı kişiliklerimizde malesef ama sözde çok kültürlüdür akkıllıdır usludur ama içinde kocaman bir canavar vardır halbuki

• off yine bisürü soru :D

0|1
    0|0
    • Senin için hazırlıyom bunları :D :D:D:D: kolay değil yani :D ;)

• aww thank you :D

• =)=)=) bişey değil

• 1. Sebebine gore degisir

2. Ardasligimiz bitmistir

3. Yolculuk yapmayi

4. Ozel bir hazirlik yapmam

5. Neden diye dusunurum

6. Umurumda degil

7. Kendilerini bi' halt saniyorlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1- kavga ettiğim en yakın arkadaşımla 10 yıldır konuşmuyorum

2- o artık benim arkadaşım değildir

3- yüzmek, yemek yemek ve yapmak, sevdiğimle olmak beni mutlu eder en önemli olan şeyde sevdiğimdir.

4- artık davetler rutin gelmeye başladı haftada en az 3 gün bir yere davetliyim pek özenmem

5- canı sıkkın sanırım diye düşünürüm

6- bende onunla beraber gülüp dalga geçerdim

7- bende anlamıyorum o yüzden bende onlara ayak uydurup gülüyorum tekrar etmelerine fırsart vermemiş oluyorum

0|1
    0|0
    • 7 ci soruda cok ciddiyim ama insan lar bir değişik blader hani eskiden böle değildi milletimiz noluyosa

ayıp denen bişiy var şimdi bakıyom o ona bilmem ne bu buna bilmem ne hiç görmedimki tekerlekli sandalyede kendini hayal edeni

• evet ama anlatamazsın anlatmaya çalışırsan sinirlerini bozar moralini bozarsın başka işe yaramaz

• ondaki beyini kuşa taksak ters ucar :D:D:D:D:

• En yakın arkadasımla kavga etsem sebebine bağlı konuşup konuşmamam

askerde 20 yıllık arkadaslarımın bir çoğu beni aramadı sorun etmem

Ailem

Davet edilme ile insanlar tarafından sevilen sayılan bir insan olduğumu düşünürüm

mutluluğumu çekemiyor derim kıskanıyorda olabilir olağandır

o kişinin seviyesiyle ilgili takılmam

toplum yazlaşıyor eğitim şart

0|1
    0|0
    • 20 yıl arkadaslık yapıcan askere gidicen bikere arayıp halini hatrını sormıcak donunce hiç bişey olmamış gibi konusucan bunumu kastediyosun ?

• Takma bu kadar insanları kafana bekleyiş içinde oldukça kaybedersin

• ben takmıyorum yaa acıyorum insanlarımıza sadece ülke ne hale geldi

• Hangisi Olmalıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...