Gökhan İnler alacağı ücreti konusun da ne düşünüyorsunuz?

Adam 32 yaşında geçen yıl 5 lig maçı oynamış sakatlıkdan yeni çıkmış şimdi asıl bomba...
2+1 yıllık antlaşma yapıldı.
2016-2017 sezonunda 2.052.000 Avro,

2017-2018 sezonunda 1.800.000 Avro, garanti ücreti ödenecektir.
Oyuncunun 2017-2018 sezonunda 23 veya daha fazla resmi maçta oynaması halinde sözleşmesi 1 sezon uzayacaktır. Bu durumda oyuncuya

2018-2019 sezonunda 1.926.000 Avro garanti ücreti ödenecektir.
Yani 35 yaşında bile 2 Milyon Avro kazanıcak. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

• Çok fazla para deymez bu oyuncuya bu kadar da.
    50% (6)29% (4)38% (10)Oy Ver
  • Bence normal ücret kaliteli oyuncu.
    17% (2)57% (8)38% (10)Oy Ver
  • Bjkliyim ama bu para doğru olamaz.
    8% (1)7% (1)8% (2)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    25% (3)7% (1)16% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• zenginin malı fakirin ceneseni yorar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 32 yaşında bu kadar para alan var mi demissin
    32 yaşındaki skrtel ve yine 32 yaşındaki de jong daha fazla alıyor başka takımlara bakmaktan kendi takimini görmez olmuşsun
    Skrtel ile 3 yıl sözleşme yapıldı 35 yaşında ne kadar alacak?
    Geçen sezon az oynasa da Napolide çıktığı mac sayisi ortada

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Normal bir ücret

0|1
    0|0
    • 3ay

Dolar değil yanlız biliyorsun dimi.32 yaşında bu kadar para alan oyuncu var mı Tükiye'deç

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim anlamadığım bizim bu bütün takımlar neden futbolcu yaşlandıkça ücreti artar akıl alır gibi değil

1|0
    0|0
  • Bunların acısı işte hep Caneri Gökhanı bedavaya almamızdan :D ağlamayın deyince de atarlanıyorlar :D :D

0|0
    0|0
    • 3ay

İyide Gökhan şuana kadar 0 asist hep sakatlık Vander 4 asist şuana kadar sen olsan hangisini takımda görek istedin.
      Caner bizde kadro dışı İnter'de kadro dışı size geldi hahahaha Feyyaz Uçar'ı hatırla biz sizin efsanenizi alırız siz bizim kadro dışı olan futbolcuyu.

• Çok fazla para değmez bu oyuncuya bu kadar.

0|0
    0|0
  • Hem gereksiz bir transfer hemde gereksiz bu kadar ücret ama adamin da bir kariyeri var son bir iki seneyi hesaba katmazsak

0|0
    0|1
    • 3ay

Napoli kariyeri mi.

• 3ay

Aynen sizde oynasın ama yarısını biz öderiz diyorlar yap 1+1 yıllık oynamazsa 1 'i kullanma.

• 3ay

Kontratlari güzel yapsalar sonradan kendi kafaları da rahat edecek ama para kendi ceplerinden çıkmadığı için taraftara şirin gozukmeye çalışıyorlar. Yani ben bu adami getirebildim.

Yükleniyor...