Sporla diyetler ilgılenenler bı bakar mısınız?

ya 5 kilo fazlam var bır haftadır ekmek yemıyorum yemegı az yıyorum 7 den sonra bısey yemıyorum abur cubur yemıyorum gunde 7 km yuruyorum 400 500 ip atlıyorum ama kılomda gram fark yok nerde yanlış yapıyorum ben

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ya beslenmede br hata var ya da yürüyüşünde yaktıgın kalori yetersiz kalıyor.. bak sana kısaca şöyle açıklayayım. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. verdiğm değerler örnektir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herkesin yaşına kilosuna boyuna göre alması gereken günlük kalori miktarı var. kilo vermek isteyenlerin bu miktardan max 400 kalori kesmesi lazım. sen muhtemelen daha çok kesiyordun ve vücudun kıtlıkta olduğunu düşünerek yağları yakmayıp depoluyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hmm. Ya pekı yuruys ıp atlamayı falan açkenmı yapmalıyım tokken mı

• 3ay

tüm sporlar yemekten en az 2 saat sonra yapılır.

Erkekler Ne Diyor 2

• Haftada bir ayni saatlerde tartil suyu bol ic ama sabah kalktiginda tuvalete git bisey yiyip icmeden tartil hergün tartilma ictigin su bile etki yapar fazla cikarsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya pekı yuruyuşu ya da ip atlamayı falan yemekten once mı sonra mı yapıyım?

• 3ay

Tesekkur ederım

• 3ay

Rica ettim kolay gelsin

• çok garip bence söylemeyi unuttuğun birşeyler olabilir :) çikolata, jelibon , cips falan gibi..

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır ya yok :(

• 3ay

Çok tesekkur ederım :)

• 3ay

Birşey değil.

Kızlar Ne Diyor 1

• Adet donemindeysen ondandir

0|0
    0|0