Bana bir yardımcı olsanız beyler bayanlar

bir erkeğin veya kadının sizi cinsel obje olarak görup görmedigini nasıl anlarsınız siz ondan etkilenmişsiniz ve seviyorsunuz kör kutuk asıksınız fakat o sevdigindenmi size yaklaşıyor ya da cinsel istekleri acısından sizi kullanıyormu bunun arasındaki farklı nasıl anlarsınız nasıl bir yol izlersiniz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• pardon ama..

Seni cinsel obje olarak görmesinde.. Kimi görsün.. Sevdiği kişi sensen..

Televizyonu mu? Elektrikli süpürgeyimi cinsel obje olarak görsün..

Ne yapsın bana onu desene.. Bu cinsel obje olarak görünüyorum olayını anlamadım bir türlü.

Sizi sevmediğini anlamak için tavırlarına bakılır.. Konuşmalar sürekli cinsellikteyse sevmiyor denilemez. Adam cinsellik düşkünüdür.

2|0
    0|0
    • sevdim bu cevabı =)

• çok haklısın diger cevaplar umrumda bile degil su an tsk ederim =)

• ben merak ettim. böyle şeyler de varmı? yoksa sadece ev boşken mi bulunuyorsun adamın evinde?

Erkekler Ne Diyor 7

• Anlaman zor.O deliğe girmek için erkek her yolu dener.Bazen sen korkma diye uzaktan sever sen bir adım atarsın o bir adım atar.Taki cinselliğe kadar.O yine bekler sende dayanamaz 2,3 adım birden atarsı bir bakmışsın yatak odasındasınız.Erkek sever ama obje olarakta görür.Eğer çakal ve birazda zekiyse en yatağa girmicek kızı bile yatağa atar o erkek .)

0|0
    0|0
  • çok basit ve net bir şekilde anlayabilirsin eğer senin elini rahat tutabiliyorsa veyasen kaçtığında o sokuluyorsa veya her fırsatta dudaklara yapışıyorsa veya bakışlarında gözlerin değilde diğer yerlerin ön pilandaysa veya buluştuğunuz noktada hiç titremiyorsa zaten sevmiyodur yararlanma peşindedir seni kelimelere çok rahat sığdırabiliyosa yani bunları hissedebiliyorsan artık anla derim çünkü gerçek sevgi yeri ve zamanı gelmediği sürece sevdiğine dokunmaya bile kıyamaz

0|0
    0|0
  • eğer ilişki içindeyken dokunmadan yapamıyorsa cinselliktir...

0|0
    0|0
  • biz birer cinsel objeyiz.

0|0
    0|0
  • cinselli boyutundan anlayamazsın hissedersin

0|0
    0|0
  • işte bunun cevabını bılmek ıcın herseyımı verırdım..benzerı bır durum yasıyorum

0|0
    0|0
  • En kolay yolu; evlenince vermek

yanlış mıyım ?

0|0
    0|0
    • Ya hırs yaptıysa ve sırf bunun için evlendiyse? Ertesi gün vurur tekmeyi giderse adam? En güzel yolu hiç sevişmemek.. Kökten çözüm, nasıl?

• evlenme sebebin sevmişmek mi senin?

• Ne alakası var ? bir kişi vücudunu sadece evleneceği kişi ile paylaşmalı.

Kızlar Ne Diyor 2

• Zamanla anlarsin bunu. Mesela yakinlasatiginiz zaman fazla israrci olursa anlarsin.

1|0
    0|0
  • istemedigin halde sana zorla sahip olmaya kalktiginda anlarsin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...