Ne yapmaya çalışıyor sizce?

biri var çok beğendiğim, aynı üniversitedeyiz ilk dönem karşı sınfımızdaydı sürekli karşımda duruyordu ben beni kestiğini fark ettim ama kimseye bunu söylemedim bir gün arkadaşım gelip bunu fark ettiğini söyledi ben cesaret ederek birazda gaza gelerek bir gün ekledim onu ama hiç konuşmadık birinci dönemin sonuydu kapının önüne çıkmıştım o da oradaydı ve bana uzun uzun çok anlamlı bir şekilde baktı ama gözlerimi kaçırdım hemen 2 gün sonra facede ilişkisi var yaptı ve 5 dakika sonra beni sildi 2. dönem başladı yan sınıfımıza geçtiler sınıfın önünden geçerken sürekli bakmalar yemekhanede karşıma oturmalar bir yerlerde hep karşıma çıktı bir gün elimde valizle okuldan çıktığımda sınıfın önünde değildi ben aşağıda otobüs beklerken indi oturdu ve dikti gözlerini bana ben otobüse binince de girdi hemen okula dün de aynı otobüsteydik sürekli dönüp dönüp baktı en sonun da ayağa kalktı ve bana dönerek durdu ve bakmaya devam etti ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum sevgilisi varsa bu yaptığı hiç doğru değil hem bana hem o kıza haksızlık.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• canım olmaz o iş, olsa da sonu kötü biter.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• bakti bakti baksin :D anca bakar :P

0|0
    0|1
  • Adamin derdi..seninle kisa vadeli bir iliski..muhtemelen..capkin bu cocuk..isini halledip kapi disari edicek..seni,sevse..acilirdi..ve iliski.vede seni silmezdi

0|0
    0|1
  • haksızlık ediyor.

0|0
    0|0
  • çok uzun kim okuyacak :D

0|0
    1|0
  • o ne yaptığını bilmiyor diyelim, sen ne yapmaya çalışıyorsun ? asıl soru bu

0|0
    0|0
    • en azından onu tanımak isterdim çünkü dışarıdan çok bey efendi duruyor

• anladım, inşallah dilediğin gibi olur herşey.

• hayırlısı ama şu saatten sonra kılımı kıpırdatmam bir şeyler olması için.

Kızlar Ne Diyor 2

• belki kiz diye birsey yoktur ilgini cekmeye calisiyordur...erkeklerin cogu aynisini yapiyor...sen aldirisa gelme..o yokmus gibi yap...o sana baktiginda kafani cevir...hic umusama...bak gör o zaman nasil yanina gelicektir :))

0|0
    0|1
    • otobüste inadına yan tarafına geçtim ama görmemiş gibi yaptım ilgiyi çekmek için sürekli baktı sürekli...

• peki teşekkürler :)

• rica ederim :)

• senin gibi önemli görse silmez konuşurdu kızların biraz uyanık olması lazım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...