Fitness ve futbol fanatikleri?

Deliricem sanırım. Nereye gitsem aynı insanlar, Herife anlatıyorum para tuzağı bu tür şeyler zararlarını anlatıyorum harcadığı paraları anlatıyorum bana gülmekten başka bir şey yapmıyor. Siz fitness a sağlıklı mı diyorsunuz? Ya da futbol holiganlığı iyi bir şey mi? Ulan 500 tane spor içinden niye sadece bu 2 tanesi bu kadar çok reklamı yapılıyor?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness ve futbol gibi diğer sporlarda endüstriyel sistemin içinde. Fitness sana göre sağlıklı değildir ama bir başkasına göre sağlıklıdır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın

0|0
    0|0
  • sen hangi sporu yapıyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• he bütün dünya canım bir sen akıllısın kardeşim.. fitness para tuzağıymış insanlar sana gülmekte çok haklılar kusura bakma.

0|0
    0|0
  • sömürmek için insanları bunlar beyinlerini hapsetmişler birşey anlatamazsınız

0|0
    1|0
  • fitness yapıyorum hiç bir zararını görmedim düzgün ve atletik bir vücut a sahibim güç olarakta artış sağlıyor

1|1
    0|0
  • Gereksiz bir soru olmuş

1|0
    0|0
  • Sporun iyisi kötüsü olmaz

0|0
    0|0
  • Boş yapma zevk meselesi bokscuyum demişin boksun hiç zararı yok zaten dimi

1|0
    0|0
  • ğardon fitness ın bir kaç zararını söylermisin bizde bilelim

1|1
    0|0
    • 3ay

Bekle bir yorumda yazdığımı burayada yazıcam.

• 3ay

Bak kardeşim fitness supportantes egzersizler içeren bir spordur. Tek başına yaparsan homeostasi bozukluğu yaşarsın... Kalp ritminde bozukluk duvarlarda kalınlaşma gibi. Bu da yetmezmiş gibi fitness sebebiyle çok fazla gelişmemesi gereken, en azından diğer kaslardan daha güçlü olmaması gereken kaslar senin denge bozukluğu ve güç kaybı yaşamanı sağlar. Örneğin dostum, Quadriceps dediğimiz arka bacaktaki kas grubundan daha gergin ve gelişkin pelvik taban kasları kadınlarda doğumu zorlaştırır ve bütün cinsiyetlerde elastikiyeti mahveder. Öyle ki düz yolda yürümek bile zor olabilir. İlla ki fitness yapacağım diyorsan serbest ağırlıklarla değilde vücut ağırlğı antremanlarını haftanın 7 günü yapacak şekilde ayarlayıp hem çok güçlü bir vücut hemde çok iyi bir görünüş elde edebilirsin. Kısacası Fitness bir para tuzağından başka bir şey değildir !

• 3ay

Dahada var. ama gerisini araştırıp bulabilirsin zaten.

• Sen akillisin biz degil 1 milyonum olsa fesa olsun spora incecik kollarim olacagina

1|0
    0|0
    • 3ay

Boksörüm 38 cm kol? Fitnessta ard arda 100 yumruğu bile zor atarlar. Ben hergün o sayının kaç katını atıyorum.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...