Squat yapacağım ama şekillendirmek için büyüsün istemiyorum?

Yarım squat yapabiliyorum şimdilik yeni başladım 1 ayda fark eder mi büyümesin zaten kilolar var :) şu an hem diyet hem squat yapsam 1 ay da nasıl sizce?

Nasıl yapmam lazım kaç set bilgisi olan var mı yarım squata göre değerlendirin şimdiden teşekkür ediyorum 1.70 boy 65 kiloyum bu arada squata kilo da vermem mümkün mü illa yürüyüş falan mı yapmam lazım?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1 senede yaparsan öpte başına koy bırak 1 ayı, millet senelerini veriyor
    Bacak zaten vücuttaki en büyük kas grubu, max haftada 2 gün çalıştırılır

Her squat yapan ay sonunda kalça şekillendirseydi:)

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen haklısın da 1 ayda az çok farkeder mi diye sordum :)

• 3ay

Haklısın sanırım teşekkür ettim ama büyümesin erisin ya ihtiyacım yokki :/

• 3ay

Şekil alıp büyüyünce öyle demezsin merak etme, hem o kadar kaba bir şekilde büyümez düşündüğün gibi. Birazda genetik o 😌

En İyi Kız Görüşü

• Kilo vermeden squat yaparsan buyuk kalir kaslanır once kilo vermen gerek. 1 ayda da hicbisey degismez en az 3 ay.

0|0
    0|0
    • 3ay

Diyetteyim ve kilo vermem durdu bu evrede yaparsam büyür mü ama az yiyeceğim

Erkekler Ne Diyor 4

• fotolari merak ettim :Dd

0|0
    0|0
  • İp atla. Tam crunch yap. Koş. Merdiven çık in. Bu antremanlar kalça şekillendirmek için değil ordaki kasları güçlendirip şekillendirmekte işe yarar. Pleo squat da yapabilirsin. bu günlük hayatında yürürken falanda kolaylık sağlar hem.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya benim vücudum hiç sıkı değil çok muzdaribim çok da hassas vücudum var annemin de öyle ben sıkılaşmak istiyorum selülit falan filan hiçbir şey kalmasın istiyorum nasıl yaparım

• 3ay

Plank duruşunda durmayı öğren ilk önce. Tam yapmazsan hareketleri bir etki etmez. en az 2 dakika pozisyonun hiç bozulmadan plankta kalmayı öğren.

• 3ay

Teşekkür ederim yapabilirim inşallah denicem :)

• Büyütmez sıkılaştırır. Doğru beslen yeter

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl beslenme önerirsin? benim vücudum hiç sıkı değil çok muzdaribim çok da hassas vücudum var annemin de öyle ben sıkılaşmak istiyorum selülit falan filan hiçbir şey kalmasın istiyorum nasıl yaparım

• Kardiyo yap hem kilo verirsin hemde popon şekillenir

0|0
    0|0
    • 3ay

Kardiyo dediğin yürüyüş koşu mu cahilliğime ver :)

• 3ay

Ya benim vücudum hiç sıkı değil çok muzdaribim çok da hassas vücudum var annemin de öyle biraz genetik yani ben sıkılaşmak istiyorum selülit falan filan hiçbir şey kalmasın istiyorum

• 3ay

Spor yapıcaksın işte

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelde squat kilo verdirmez sadece sekillendirir ama buyutuyorda ona göre yap 1 ayda farkeder tabi devamlı yaparsan 15-20 tekrarla 3-4 set yapabilirsin kolay gelsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya benim vücudum hiç sıkı değil çok muzdaribim çok da hassas vücudum var annemin de öyle ben sıkılaşmak istiyorum selülit falan filan hiçbir şey kalmasın istiyorum nasıl yaparım squata bunun için istiyorum ama

• 3ay

Tamam işte başla spora

• 3ay

Evde kendim yapıyorum başladım da bir yandan da kas dokusunu fazla çalıştırıp daha da kalınlaştırırsam diye korkuyorum

• Squat sadece şekillendirir kilo veremezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...