Karşılaştığınız ilginç diyaloglar var mı?

Sebze falan alayim diye girdim pazara

Limon tezgahina yanastim

üç bayanda limon tezgahının önünde beklemektedir.

birinci bayan: banada koyarmısınız lütfen?

ikinci bayan: banada lütfen.

üçüncü bayan: bende istiyorum.

pazarcı parmak hareketiyle: sanada koyucam, sanada koyucam, sanada koyucam ablacım.

Guler misin aglar misin arkadas

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Trakyadayken rastladığım bir diyalog;

Amca: Senin babanın mayışı ne kadar? (amca burda maaşı soruyor, ben de amca espri yaptı sanıyorum)

Ben: Hahahahah.

Amca: Noldu kızım mayışını sordum.

Ve ben amcanın "maaş" kelimesini gerçekten "mayış" diye söylediğini sonradan farkediyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçenlerde adamın biri önümdeki uyuz sarışın çıtıpıtı hanım ablamıza çarptı ,adam bi' şey demeden sıyrıldı gitti kenardan..

Kadının lafına hayran kaldım "Yürü be ayııı ,ormanın yansın !"

0|1
    0|0
  • kadının biri pırasa alıyordu sapını kesme ayrı poşete koy falan deyip adamı biraz uğraştırdı poşeti alırkende pazarcıya sizide şey yaptım ama dedi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Pazarcılar hep aynı oluyor ya :) benimde bir arkadaşım var pazarcı adam erik kiraz şeftali satıyor ama ne satmak bağırıyor kurtlu kiraz kıymalı erik diye :)) bir teyze geldi evladım öyle bağırılırmı dedi bizim ki teyzeye ne var teyze yalan mı söyliyeyim dedi teyze şaşırdı kaldı :)) başka bir adam geldi şeftali alıcak elini uzattı seçmeye kalkıyor adamın eline vurdu çek elini ben doldurucam diye :)

0|0
    0|0
  • Bende elma alıyordum basit sıradan bir meyve işte. Kadının biri geldi o da almak istedi. Pazarcıya arkadan koyma önden koy dedi. Adamda yenge hem önden hem arkadan karışık koyuyorum dedi.

0|0
    0|0
  • Xper yetmiyor.

Googleye eksisozluk pazarci replikleri yazın bu arkadışın yazdığı şeyin aynısı çıkmakta.

Vicdansız birde kendi karşılaşmış gibi ayak yapıyor. :D Sen önce sağdan soldan çalacağına kendi ilginç diyalogunu paylaşta sonra bize sor.

0|0
    0|0
    • Buna da guler misin aglar misin

Aynisi uludagda da var pasam oraya da yazdim

He calinti mi? Degil iste, :) sozluk yazariyim

• :):):)

Sadece güldüm sana.

Yükleniyor...