Vücut çalısan arkadaşlar var mı

arkadaşlar evde çalışanlar için bir sorum var bende evde çalısıyorum

2 günde bir mi çalışmak gerek bir de artık ağrı hissetmıyosak tekrar sayılarını setlerı artttırıyomuyuz arttırıyosak neye göre ?

Güncellemeler:
cevaplar için herkese teşekkürler

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• 2günde bir çalışırsan daha iyi olur . setleri de gün geçtikçe arttırısın

0|0
    0|0
    • pazartesi çarşamba cuma cumartesi yapıyodum olmuyomu boyle? 6 aydır çalısıyorum sadece kılo verdım çok az kas gelişti internetten arastırdım 12x3 diyolar onlar başlangıçlar için galiba

kol için dalbılla 25x4

göğüs için 25x4

karın için 25x4 nasıl

ağrı hissetmeyınce setımı arttırcaz tekrarı mı

• boyle yaparsak sürekli artarsa sonu gelmez bunun sonsuza kadar gider bir yerde durmuyomu

• bence 3x12 git kaldırabildğin kadar ağır kaldır . sonra 4x12 , 5x12 diye devam edersin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Evde dambıl çalışıyorum bende ama benim derdim kolar :) ilk başta pazılara 12*3 ön kolada 12*3 yapıyodum daha sonra hafifledi ön kola 20-15-15 yapmaya başladım pazılarada öyle gelişme var mıdersen var ancak abartılı değil ağırlığı artırmamda lazım :)

0|0
    0|0
  • evde çalısıyorum setleri hiç bir zaman arrtırmam sadece agırlık arttırırım baktın kolay kaldırmaya başladın çalıstıgın bölgeye vurması için agırlıgı arttır

0|0
    0|0
    • işe yarıyo mu gelişme var mı

• hangi günler calısıyosun bide kol karın göğüs için setleri ve tekrarları yazarmısın

• değişiyor birgün göğüs bir gün omuz ile başlıyorum sonra ön kol arka kol diye çalısıyorum evde elimden geldiği kadar 8 x 3 olarak giriyorum ayak kasınada 12 x 3 olarak

• 2gün çalişip 1 gün dinlenmen gerekıyor kaslar kendını onarsın diye.

4x10 yaparak git veya agir gireceksen 10/8/6/4 ve üzeri gir derim

0|0
    0|0
    • pazartesi çarşamba cuma cumartesi yapıyodum olmuyomu boyle? 6 aydır çalısıyorum sadece kılo verdım çok az kas gelişti internetten arastırdım 12x3 diyolar onlar başlangıçlar için galiba

kol için dalbılla 25x4

göğüs için 25x4

karın için 25x4 nasıl

ağrı hissetmeyınce setımı arttırcaz tekrarı mı

• sporcu bende gidiorm bodye 1 gün body bir gün yüzem 3 gün dinlensem işe yararmı ?

• 3ggün dinlemek :S yaramaz

• gün aşırı çalışmak gerekirrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • önce ağırlık sonra setleri artır. ama evde zor bu işler.

0|0
    0|0
  • haftada 1 ya da 2 gün dinlenmen yeterli ve ağırlık zorlamıyorsa daha ağırını kullanmalısın

0|0
    0|0
  • evde çalışıyorsan hergün çalış derim

0|0
    0|0
    • niye hergün çalışsın makinamı bu adam kaslar dinlenirken büyür

• evde çalışmak zaman kaybıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...