Bugün çok kötü bir olaya şahit oldum sizinde başınıza geldi mi böyle şeyler?

arkadaşlarımla okul çıkışı cafeye gittik hemen yan tarafta bir apartman var baktık bir kadının çığlık sesleri geliyo imdat polis diye bağırıyo ilk başlarda yanlış anladık heralde dedik sonra baktık meğerse doğru anlamışız kadın balkona çıkıp bağırmaya calısıyor adam balkon kapısnı kitledi kadın icerde bas bas bağırıyor hemen polisi aradım adresi verdim ihbar ettim geldiler ama cok korktum ya Allah bilir kadına neler yapıyodu icerde zavallım nasıl bağrıyodu :( zaten cafe apartmana bitişik olduğu için herşey çok net duyuluyordu :( sabahtan beri hiç aklımdan çıkmıyo sizinde böyle şaht oldğunuz kötü olaylar varmı?

0|0
13|33

En İyi Erkek Görüşü

• ee artık alısın bunlara. kadına tecavuz sıddet nerdeyse yasal hale geldı. bir toplımı çökertmek ıstersenız kadınları ezıp cahıl bırakmanız yeterlıdır. ıste bu hukumetın anlayısı su an budur. kadına yapılan haksızlıgın sonuna kadar pesıne dusmedıgı gıbı artık cezada yok. bunun yanında saygı ve ahlak da olmalı. bır kadın calısıp para kazanıyor dıye aılede kendını ozgur ılan ederse kocasından ustun gorurse ve bunun gıbı seyler sıddetı getırır. kadınlarda saygıyı kaybetmemelı. sevgının olmadıgı her evde kı yakında her ev olacak bunları goruruz sanırım ama ınsallah duzelır temennım bu

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• benzer bir olayı yaşadım yaz okulundayken arkadaşlarla tuttugumuz evde alt komşudan sesler geliyordu kadın bağırıyordu duvara vuruyordu sonra aradık polisi çok geçmedi geldiler. Polis kapıyı çaldı, adam açtı kapıyı bizde indik aşagı polis sordu gürültü yapıyormuşsunuz diye, adam önce inkar etti sonra kadını çagırdı polisler neyse kadın bir geldi dudagı falan patlamış sordular kadına dövdümü sizi diye kadın ;size ne dedi. Polis ablacım korkma bişey yapamaz sana şikayetciimisin diye sordular kadın; o benim kocam döverde severde dedi polisler söve söve geri döndüler sonra umarım senin anlattıgın olayın sonunda kadının verdiği tepki bu olmamıştır.

0|0
    0|0
    • bilemiyorum orasını görmedim bu bahsettğn kadında aptalmıymıs yaa döverde severde ne dövsün o zaman

• sorun neymiş

0|0
    0|0
  • yıl 2007 okmeydanı sapağından kavacığa doğru gidiyorum hava yağışlı karşı yönden gelen tır bizim yolumuza girdi 8 tane arabayı altına aldı ve bunlar gözümün önünde oldu her yer kan çocuğunu arayan annesini arayan çok fenaydı hava yağışlı ambılanslar gelemedi trafik tıkanmadı kapandı kimsye yardım edemiyorsun...

1|0
    0|0
  • döner bıçağıyla adamı dövmüşlerdi adamın heryeri kan içindeydi. aylarca aklımdan gitmedi o görüntü. zalimler için yaşasın cehennem.

1|0
    0|0
  • benim alt katımda adam karısı aldattı diye evdeki herkesi öldürmeye kalkmıştı çocuğunu yaktı ya 5 yaşında can çekişmesi bile aklımdan ve gözümden gitmiyor malesef bu şerefsizlerede erkek diyoruz bu şerefsizler olduğu için bazen kendimden utanıyorum erkeklik yapıyorlar adiler sözde sen nasıl 5 yaşında bir çocuğu yakarak öldürürsün be vicdansız

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarla eğlendiğimiz bir gecenin sonunda büfeden son ekmek arası bişiler yiyip dağılmak üzereyken yanımızdan geçen aracın içinden aynı şekilde bir bayanın çığlıkları ve ona şiddet uygulandığını bize düşündüren bir kaç hareket gördük. Polisi aradım 2 dk içinde geldiler araç pek uzaklaşmamıştı. Muhtemelen şiddet uygulayan kişi polis geldiği esnada araçtan ayrıldı. Polisin o kişiye yaptığı muamele çok hoşuma gitti. Polisin ilk hamlesi ile yere serilen Hayvan sanki biraz önce yaptığı darpın bütün cezasını polisin mudahelesi sonunda asfalta yapışması ile ödemiş oldu...

0|0
    0|0
  • bende şahit oldum 2 kere. birinde ben ve sokaktakiler ayırdık. ama neye yaradı ki? sonra ne yapacaksa yapmıştır şerefsiz. diğerinde de çocuktum, bir şey yapamadım... var ya şu ülkeyi bir gün yönetirsem ilk iş idamı getireceğim. ne kadar it kopuk varsa asacağım.

0|0
    0|0
  • ben de şahit oldum ama silahlı bir çatışmaya şahit oldum:) ben işteydim silah sesleri geldi merak edip dışarı çıktım üç kişi, ikisi karşıda biri yanıma kadar geldi yüzüme baktı elinde silah biraz durdu ve gitti karşıdakilerden birini vurup kaçtı. ve sonra ölen adamın oğlu silahı alıp bunu peşinden gitti sonra duydum çocuk bunu öldürmüş:) bende böyle bir olaya şahit oldum.

0|0
    0|0
  • Polis gelse ne yapacak ki? Karakola giderler. Barış kızım kocanla der komiser. Akşam eve giderler adam kaldığı yerden devam eder. Bir kez olsun dışarıda kadın döven adama rastlamadım. Rastlasam var ya o adamın ağzıyla burnunun yerini değiştiririm de işte ne yapacaksın. Allah kahretsin öyle insanları..

0|0
    0|0
  • Bizim oralar Teksas gibi mübarek. 2. katın balkonunda bir adam, aşağıda tartıştığı kişiyi kurşun yağmuruna tutmuştu. Allahtan aşağıdaki kişi bir arabanın arkasına saklandı da kurtuldu. Araba delik deşik olmuştu.

0|0
    0|0
  • nedir bu kadınların çektikleri ya yazık ne hallere düşmüş kadın birgün bir erkeği kurtarın karımın elinden diye bağrıyor halde görürsem o kadına madalya takacağım...

1|0
    0|1
  • Ben kadın polis diye bağırmasa bile arıyorum genelde kavga sesi duyunca:S hiç sevmem bağıran erkeği.

1|0
    0|0
  • ulan devlet yasa çıkarsın,kadın dövmektamamen yasaklansın.dokunulmazlıkları olsun. ya da döven erkeği hayvan barınaklarına bağlasınlar .aşağılansın .

1|0
    0|0
  • evet , karşı bina da adam karısını balkon dan aşşa atmaya çalışıyodu .

0|0
    0|0
    • hayvan herif hayvanada hakaret !

• onlar kendilerini akıllı sanıyo erkeklik vurup kırmayla oluyo zannediyolar zekaları düşünmeye yetmiyo işte.

• Allah islah etsin , dilerim piskoloji dalgaların kısa sürede yerlerine oturur ve bu olayı atlatırsın , iyi geceler .

• Bende arkadaşımla dolaşırken 20-25 yaşlarında bir çocuk kız arkadaşını ittirip kaktırıyor hakaret ediyor filan dayanamadık biz bağırma lan kıza dedik siz karışmayın filan dedi üstüne yürüdük kız arkadaşı yalvardı yapmayın filan bizim aramızda şaşırdık arkadaşla yolumuza devam ettik sonrasını bilmiyorum ama kızın hareketi çok garip gelmişti

0|0
    0|0
    • tam filmden alıntı gibi

• ekleyebilir miyim ?

• tabii

• okurken kötü oldum ki senin durumunu düşünemiyorum sonunda noldu peki polis falan gelmiştir neymiş olay öğrenebildin mi ?

0|0
    0|0
    • geldi polisler aile meselesiymiş sanırım.

• Yıl 2013, kadına verilen önem hala aynı.

1|0
    0|0
  • tıpa tıp aynı olaya şahit oldum polisi aradık ama polis gelmeden önce gitmişlerdi kim bilir noldu

0|0
    0|0
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENEE

0|1
    0|0
  • evet malesef aile içinde yaşadığım bu tarz bir olay var. psikolojimi de derinden etkilemiştir.

0|0
    0|0
  • adam gözumun önunde otobusun altında kaldı

1|0
    0|0
  • Gidip kocası denen lvuğu dövsen suçlu sen olursun

de şimdi adama sorarlar

Ateş olmayan yerden duman çıkarmı ?

0|0
    0|0
  • şahit olmadım ama böyle adi şerefsiz insanlar varken herşey beklenir

0|0
    0|0
  • sene 2002 emınönü meydanında kız sevgılısını bıcaklamıstı

0|0
    0|0
  • buna değilde.. gözümün önünde bağcılarda adam kadını bıçaklamıştı.. meydanda

hatta emre aydın konserınde

0|0
    0|0
  • Olayı ortada bırakmışsın devamını anlat da bizde rahatlayalım.

1|0
    0|0
    • sonra biz cafeden cıktık gittik işte :/ en son polisler geldi gerisini görmedm

• O zaman niye anlatıyosun kadın ? Kaldım merakta.

• heralde adamı karakola götürmüşlerdir

• Yanımda adam vuruldu ve öldü, bacağımdan bıçaklandım =(

1|0
    0|0
  • afferim iyi yapmışsın.

0|0
    0|0
  • yok gelmedi.

0|0
    0|0
  • aferim sana taktir edilecek bir davranıs yapmıssın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 13

• ben sadece yan tarafımızdaki komşuların küfürleşmelerine şahit oldum en kötü. hiç dayak falan görmemiştim.

0|0
    0|0
  • İhbar mı ettin...Helal olsun sana ...Millet öküz öküz izler..

bir keresinde wc de bir anne çocuğunu dövüyordu..küçüktüm ses edemedim..şimdi olsa..://

1|0
    0|0
    • evet sessiz kalamadım kadının halini düsünemiyorum smdi bir an adam onu öldürecek zannettm :(

• Çok iyi yapmışın çok...:/// işte kimi hayvan döver, kimi kadın, kimi çocuk...tamamı sağlıksız beyinler.

• Kesinlikle

• elimin altında günde kaç tane insan ölüyor bende kalp masajı yapıp döndürmeye çalışıp kaburgalarını kırmak zorunda kalıyorum sonra bu kızın hisleri yok duyguları yok bilmem ne işte böylesi çıkmıyor akıldan

0|0
    0|0
  • evet bu gün pencerede bir kız gördüm gözüm seyirdi evet bir kız vardı orda çıktım yukarı zile bastım kapıyı açtı meraba hoşgeldin dedi çekil şurdan dedim ve işte 2 bardak kahve yapan sevgilimi mutfakta gördüm beni odaya kilitledi ve kızı gönderdi bırak dıorum gidicem lanet olsun sana dediğimi hatırlıyorum ...

0|0
    2|0
    • ney?

• iyi etmişsin kız ben olsam o kızı sacından tutar kafasını klozete sokardım sevgiliminde kafasını duvara sürter kıvılcım cıkarırdım

• şikayetçiyim dedim alıkoyuyor bir saattir burda beni diye bide abarttım tutanak tuttular mı bir de napıosun sen dedi sana az bile dedim..

• olabiliyor o tür olaylar :( Bi Allahın kuluda senden başka yani..ihbar etmedimi yaw...

0|0
    0|0
  • oda biseymi bizim alt kattakiler her Allahin günü sabahin 5inde basliyolar tartismaya bagiris cigiris birinde bisey patladi köpekleri acayip havlamisti sanki biri birini vurdu... ama ertesi gün bir baktik hepsi saglam ve kavgaya aynen devam...

0|0
    0|0
  • Elleri kırılsın yaratık

0|0
    0|0
  • Karşı komsumuz karısını ve kızını dovuyodu camları kapıları kapattı ama perdeler acık oldugu ıcın görüyoduk . aynı sekılde polisi aradık hemen :/

bende etkısınde kalmıstım bıkac gun.. Cani gibiydi.

0|0
    0|0
    • of ya malesef hala öyleler var.s

• Babam annemi döverken çok şahit oldum. Şimdi ise ayrılar.. Çok şükür kurtulduk dengesizden.

0|0
    0|0
  • ah bu erkekler işte böyle pislik erkekleri hapse bile değil direk infaz zorbalara ölüüüümmmmm

0|0
    0|0
  • Benim gözümün önünde bir adam köprüden atlayarak intihar etti,bizde polisi aradık ama çok geç oldu. Sabahta cesedini buldular. Ben bir kaç gün kendime gelememiştim.

0|0
    0|0
  • hayır şahit olmadım

0|0
    0|0
  • helal olsun sana.bizzat benim başıma gelen olay apartmandakiler çok yoz zaten bir allhın kulu polisi aramadı deli var heralde diye gülüşmeler duyduğum olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...