Son 5 kilo gitmiyor?

5 kilo daha vermek istiyorum ama olmuyor
3 litre su içiyorum, 2 bardak yeşil çay
Her gün 45 dakika spor
Ama yetmiyor sanırım artık. 20 gün kaldı. Bana en iyi taktikleri verin lütfen.
Özellikle spor konusunda

0|1
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• suyla yeşil çayla nereye kadar? bakın böyle kilo veremezsiniz. öncelikle tum gun beslenme şekiline dikkat ediceksin.. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. degerler örnek verdim... daha fazla yag yakımı istiyorsan eger antrenman olarak ağırlık kaldırabilirsin tüm vücut ağırlık çalışmak en iyi yag yakımıdır cardiodan bile daha etkili.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vücut alisma surecine giriyor durakliyor fakat devam et sen birakma sonradan birden gidecek hepsi merak etme

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 6

• Vücudundaki ödemi atacak bir kür yaptın mı son 6 ayda?

0|0
    0|0
    • 3ay

Araya girdim kusura bakma. Benden 40 kiloluk ödem atacak, bildiğin bir kür varmı?
      img-fotki.yandex.ru/.../0_11964a_79394b3e_orig.jpg
      Bu kilodan kurtulmam lazım

• 3ay

Mesaj atip sildim cunku :) pardon..@azelcan

• 3ay

Önemli değil😊

• Gider takma kafana kilo verme sürecinde bir süre kilo verirsin sonra bir süre öyle durur sonra tekrar vermeye başlarsın bu böyle rahat ol

0|0
    0|0
  • Vücudun alışma sürecinde olabilir şu an. Sonra birden gidecek o kilolar

1|0
    0|0
  • Son kilolar zor verilir zaten tempoyu arttır

0|0
    0|0
  • Çok su içme böbreklerin yorulur

0|0
    0|0
  • şaşırt bünyen alışmış aynı şeylere direç gösteriyor farklı bişiler yap artık

0|0
    0|0
    • 3ay

Diyeti bozdum bir gün. O biraz işe yaradı ama şu an yine aynı

Yükleniyor...