Boy Uzatma Kitabı?

Boy uzatma formulu diye kitap varmis. Bununla ilgili bilginiz var mı?

Güncellemeler:
3ay 3 ayda 8-10 cm uzayanlar varmis simdiye kadar icinde kötü yorum yapanlari görmedim geri iade falan veriyormus işe yaramazsa pdf olarak indiriyor yapan var mı içinizden? Netten bakin boy uzatma formülu diye

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• evet işe yaradığını düşünüyorum içindeki egzersizleri falan gördüm ama yapmadım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle birley yok hep cüce kalacaksın ama üzülme 1.60 erkekleri yaratmış allah sizler için :) hahahahaahahahahhaah yaşasın 1.70 ölsün cüceler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• internettede dolandırma yöntemleri diye bir kitap vardı bir kaç kişi 5tl'den almış ama adreslerine kitap gitmemiş? malum sözlükte baya bir dalga konusu oldular.. sence yeterince açık değilmi..

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayir bu 72 tl

• 3ay

yahu sen ironiyi anlamadın kardeşim, öyle kitaplar senin sadece 1-2 cm fazla uzamanı sağlar gereksiz yani anlatabiliyormuyum? biyolojik olarak 18 yaşına doğru kemiklerin genel olarak hatlarını çizer 22 yaşından sonra kemiklerin gelişimini tamamlar o saaten sonra istesende büyüme hormonun salgılanmaz gelişemezsin tonla para verip 1-2cm uzayıp başın göğe ericekse al..

• öyle bişey mi varmış

0|0
    0|0
  • Saçma para tuzağı pilates yap boy uzatır

0|0
    0|0
  • ticari amaçlıdır böyle şeylere inanmayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir ara vardı bende, içinde beslenme ile ilgili bilgiler ve esneme hareketleri mevcut. Stretching yaparak aynı etkiyi görürsün yani.

0|0
    0|0
  • yokk nerde lan o kitap

0|0
    0|0
  • haha :D buna güldüm bak

0|0
    0|0
  • Epifizler kapanmadıysa uzar

0|0
    0|0
Yükleniyor...