Her gün bir şeyleri bahane ederek mesaj atan terkeden sevgili..

Özet geçicem, 3.5 yıl çıktık saçma sapan sebeplerden hep ayrılıp barıştık en sonunda o ayrıldı bir gün dayanamıyorum ben dedi bitti artık mecburuz dedim baya bir sinirlendi iyi geceler dedi. Ben tutuyorum mesaj atmıyorum çok sevdiğim halde ama bitiren kendisi, telefon kullanmıyorum bazı sebeplerden dolayı faceden konuşuyoruz her gün bir şeyleri bahane edip mesaj atıyor bugün durduk yerde unuttun mu beni dedi engelle beni yoksa mesaj atarım ben sürekli dedi. Amacı ne?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bende de aynı durum var. Pişman. Ama dürüstçe konuşsa, tekrardan bitebileceğini söyler ilişkinizin. Acaip bir durum bu. Oturup masaya yatırmak lazım bu konuları ve kesin karar alıp uygulamak gerek.

0|0
    0|0
    • İşin garip kısmı ne biliyor musun? Yüz yüze gelince bana hiç bir şey diyemiyor ne iyi ne kötü, hiç bir şey diyemiyor. Utangaçta değil, adam gibi konuşabilcek olsam hiç tereddütsüz gel konuşalım derim.

• Nasıl başarabilirim bunu ?

• Bu sorudaki cevabımı oku, yöntemler işe yarayabilir. Aynı cevabı yazınca uyarı geliyor. link

Erkekler Ne Diyor 5

• Libidosu yükselince mesaj atıyordur.

0|0
    1|0
  • terkedilmeye mahkum olan sevgiliidir...hayatından çıkarman psikolojik ve bedensel sağlığın açısından çook süper olacaktır...

0|0
    0|0
    • Dahada çöküşe uğrayabilirim. Buda var

• Aramamayı sormamayı başarmak zaten önemli olan..

• şöyle yapıyorsun ...numaranı değiştiriyorsun..sosyal ağları kapatıyorsun..ilişkiyi gerçekçi bir şekilde değerlendiriyorsun...bakıyorsun çıkan sonuca verdiğin değere değmi mi değmemiş mi...değmemişse sabrediyorsun zaten 1 ay sonra feci şekilde rahatlayınca benim gibi Allah hamd-u sena ediyorsun...

• begenmiyor olabilme ihtimali cok yüksek seni, giyim ve makyaj olayina cok agirlik ver, kendine deger ver ilk olarak.

0|0
    0|0
  • arıza o yolunu ver.

0|0
    0|0
  • pişman olmuş. ama gururlu da beyfendi. seviyorsan süründür sevmiyorsan engelle gitsin.

0|0
    0|0
    • İlk seçenek daha cazip geldi :) Ne yapabilirim?

• Dimi ya haklısın. Sırf ona mesaj atmamak için face şifresini buldum yaşını 15 yaptım :) yeni uygulamada yaşın 18den büyükse mesaj atabiliyorsun arkadaşın olmayan birine , haliyle oda 18den büyük olduğu için atabiliyordum. 15 olunca atamıyorum :):)

• boşver yapma bunları. kendini kontrol et. dışarıda ne yakışıklılar var ne nitelikler erkekler var. kendini biri için mahvetme salla gitsin. bırak o düşünsün sen düşünme.

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni sevidigi icin sensiz yapamiyor. Ama sürekli ayrilip barismalar yüzünden yipranmis olabilir. Pisman olmustur bitirdigine ama tükürdügünü de yaliyamiyordur belkide. Bence sen acik acik konusmayi dene onunla.

0|0
    0|0
    • İşin garip kısmı ne biliyor musun? Yüz yüze gelince bana hiç bir şey diyemiyor ne iyi ne kötü, hiç bir şey diyemiyor. Utangaçta değil, adam gibi konuşabilcek olsam hiç tereddütsüz gel konuşalım derim.

• Bir daha mesaj atsın öyle denerim

Yükleniyor...