Kapat

Spor ve yulaf 📌?

Bir iki hafta oldu diyete başladım. İki gündür de salona gitmeye başladım , yulaf ezmesi yemem için erken mi , ters tepki verir mi yoksa yemeye başlamalı mıyım?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Yulfa ezmesi ne yönden ters tepki verecek anlamadım? yulaf ezmesi tüm sporcular için en önemli besin kaynaklarından biridir.. içinde lif oranı yüksek doyurucu ve kalorisi oldukca düşük ve sağlıklı daha ne olsun.. diyet dönemindeyken mutlaka tuketılmelı günlük 100grm yeterli

0|0
    0|0
  • Spor hocana danış

1|0
    0|0
  • Ne ters tepkisi ya yulaf zaten yenmesi gereken bir şey. İlaçmış gibi saçma saçma soruyosunuz ya

1|0
    0|0
    • Diyete ve spora yeni başladığım için bu soruyu sordum bir anda herşeyden kesip pat diye yulaf yiyeceğim yani

• Her gün değil değişimli olarak protein içeren gıdalar

• İyi bakalım

• yulaf ezmesi hiç hoş bişey değil ama tok tutar baya diyet in vazgeçilmezidir bence

1|0
    0|0
  • Ben kahvaltımı yapmadan önce kasaye koyuyorum yemek bittikten sonra o şiştiği için saman tadı falan kalmıyor öyle dene

0|0
    0|0
  • yiyebileceğini sanmıyorum.

1|0
    0|0
    • çok kötü bir tadı var saman gibi nerdeyse ama muz-tarçın-bal vs. gibi şeylerle tadlandırabilirsin ama öyle yapmayı denemedim hiç güzel oluyor diyorlar

• Ve seks

0|0
    0|0
  • Yiyebilirsin

1|0
    0|0
  • o çabucak sıkıldığın sevgililerinede sordunmu bu soruyu?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...