Emre Mor'u çekemeyip kıskanan ona "Emre Terim" diye lakap takan oyunculara ne diyorsunuz?

Az önce ntv sporda Bilal Meşe'yi dinledim. Kendisi milli takımla beraber Fransadaydı turnuvada.
Arda, Selçuk, Caner üçlüsü takımda resmen çete olmuş. Bu takım bizim gibi yıldızlarla var demişler Fatih Terimi hiçe saymışlar yani.
Ayrıca Fatih Terim Emre Mor'u kadroya aldı ve çok üzerinde duruyor, onu seviyor diye çekememişler ve çocuğa "Emre Terim" diye lakap takmışlar. Maçlarda kasıtlı olarak Emre'ye pas vermiyorlardı zaten... Burak ve Gökhan Gönül'de bu çeteye destek vermiş biraz.
Şuana kadar Fatih Terim'e kızıyordum ama anladım ki Fatih Hoca %100 haklıymış bunları takıma almayarak.
Emre Mor'u çekemeyip kıskanan ona Emre Terim

Ve ben bir Galatasaray'lı olarak, artık Selçuk İnan'ı Galatasaray'da da görmek istemiyorum. U21 takımıyla idman yapsın !

• Fatih Terim kesinlikle haklı
    67% (39)70% (88)69% (127)Oy Ver
  • Arda, Selçuk, Caner çetesi haklı
    33% (19)30% (37)31% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Az önce o programı bende izledim. Bilal Meşe dürüstlüğüne emin olduğum bir duayendir.
    Arda, Selçuk, Caner. Bu üçününde dötü kalktı. Defolup gitsinler, hiçbirini milli takımda görmek istemiyorum. Fatih Hoca sonuna kadar haklı.
    Ayıp be! Emre Mor çocuk daha. O çocuğu çekemeyip, kıskanmışlar.
    Tühh sizin kalıbınıza be

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şuna bakın ya, bu el kadar çocuğu kıskanıp, ona Emre Terim diye lakap takmaya utanır be insan. Arda, Selçuk ve Caner i milli takımda istemiyorum bende
    http://i.hizliresim.com/3ALJLO.jpg

4|4
    0|3
    • 3ay

lan türkiye emreyi haketmiyo buralarda harcanacak.

• 3ay

@neversaythisinsong
      Aynen öyle ya, baksana arda selçuk caner üçlüsüne, ufacık çocugu yiyecek yamyamlar.
      Emre Mor iyiki Dortmunda gitmiş valla

Erkekler Ne Diyor 24

• Terim iyi yapmis

2|1
    0|0
  • Emreye en basindan beridir üzülüyorum zaten keşke milli takimi seçmeseydi. Bu yeniçeriler yıllardır Galatasarayıda sömürüyorlar. Selçuk isimli şahsın frikik ozelligi disinda hicbir seyi yok. Kendi bitik diye cocuga kafayi takmis anlasilan. Tabi bir tek o degil diger sozde abileride oyle. Yardimci olmak yerine sogutuyorlar.

2|0
    0|0
    • 3ay

Artık Selçuğu ne milli takımda ne de Galatasarayımızda görmek istemiyorum, inşallah devre arası Çin e satarlar.
      Ufacık çocuğu çekemeyip, kıskanmışlar ya

• 3ay

Zaten bu kadar transferlere ragmen selcuk oynarsa haksizliktir. Gökay çok genç kiralanmak için zamanı var bence. Birhanda iyi oynuyor sakatlik yasamazlar umarim.

• 3ay

Umarım.
      İkisinide hazırlık maçlarında izledim, Birhan'dan Fatih terim çok umutlu, Gökay ise Riekerink in üstünde. ok durduğu biri, doğum tarihi 19 05 miş :)

• Arda ve çetesi kadroya alınmayanlar manisasporda arda caner hakan balta selçuk beraber oynuyordu burak da daha sonra manisaya geldi o gruba yakın

1|1
    0|0
    • 3ay

Elebaşları arda, selçuk ve canermiş. burak ve gökhan gönül de biraz destek vermiş.
      Hakan Baltanın durumu biraz daha farklıymış zaten 34 yaşında ama tam olarak birşey söylemedi hakan baltayla ilgili.
      Evet Arda, Selçuk ve Caner manisadan beri çete olmuşlar, burakta manisadaydı oda bu çeteden.
      hepsi defolsun gitsin milli takıma gelmesin artık.
      Arda yoksa Emre Mor var, Selçuk yoksa Tolga Ciğerci var fenerdeki Salih var, Burak yoksa Enes var.

• Selçuğun nefes aldığını bile görmek istemiyorum ben artık, 4 senedir boşa yer kaplıyor herif

2|1
    0|0
    • 3ay

Artık onu ne milli takımda ne de Galatasarayımızda görmek istemiyorum, inşallah devre arası Çin e satarlar

• 3ay

aynen öyle, suratını görünce siniri bozuluyor insanın

• Bilal meşe şöyle demiş bilal meşe böyle demiş. Her duyduğunuza inanmayın. Selçuk un frikiğiyle fransaya gittik, herkes selçuk a helal olsun diyodu. Ne ara fikir değiştirdiniz? Emre mor a lakap taktıklarına falan da inanmıyorum bir kere adamlar kendi aralarında espri yapmışlarsa hemen adamları emre yi çekemiyo diye taşlıyolar. Ki Arda zaten barça da oynıyan adam neden kıskansın emreyi. Arda nın selçuk un caner in milli takıma katkılarını da hemen unutmuşsunuz. Özellikle ardanın euro 2008 deki oynadığı oyunu bir hatırlayın derim

0|0
    1|0
    • 3ay

Bende sana Fatih Terimin emeklerini ve tüm yaptıklarını hatırla derim. 2008 de takımın başında Fatih hoca vardı., uefa kupasını alan Galatasarayın başında Fatih hoca vardı. Ayrıca bu futbolcuların hepsinde büyük emeği var.
      Herzaman futbolcusunu en çok kollayan hoca Fatih Terimdir.
      Fatih Terim neden onları kadro dışı bıraksın haksız yere?
      Bilal Meşenin tüm söyledikleri doğru, eksiği var fazlası yok

• 3ay

Ben zaten fatih terimi de çok seviyorum. O da haksız demiyorum ama abartılıyo. Her iki tarafında haklı olduğu kısımlar vardır. Keşke olay bu boyutlara gelmeseydi. Hem o çete dedikleri gruo hem de fatih terim ülke adına çok katkısı dokunmuş kişiler. Ama artık bu çeteyi istemiyoruz demen yanlış bence. İlle bir tarafta durup ötekini karalamaya gerek yok. Olayların iç yüzünü bilemeyiz.

• Fatih Terim kesinlikle haklı

1|0
    0|0
  • Fatih Terim in egosu yuzunden bir cok oyuncu kaybettigimizi ve gereksiz bir cok oyuncuyu da takimda bosuna tuttuğumuzu da unutmayalim futbokcularin yaptigi yanlis ama onlari bu kadar simartan da yine Fatih Terim in kendisidir

0|2
    1|0
  • Biraz şöhret yapanin k. çı tavana vuruyor. . . NET.

1|0
    0|1
  • İyi yaptı kendini birşey zannedenlere ders olur

2|0
    0|0
  • fatih terim i gram sevmem

0|3
    1|1
  • İmparator fatih terim
    Ölene kadar seninleyiz

1|1
    0|3
  • Emre mor muthis cocuk ya , 2 tane arda eder

1|1
    0|1
  • Arda, Selçuk. Caner çetesi haklı

0|1
    2|0
  • Calisin sizinde olsun diyorum emre mor onlardan daha iyi olduğu için kendilerine yediremiyorlar

1|0
    0|1
  • oynamıyorlar oynayan oyuncuyuda çekemiyolar Emre Mor adamdır kişilikli karakterli bir futbolcu biraz daha paslı oynasa... Neyse Terimi sevmem ama haklı

1|0
    0|1
    • 3ay

eşek kadar adamlar, ufacık çocuğu çekememişler Fatih hoca onu çok seviyor, ilgileniyor diye.
      Olur şey değil ya..
      Sanki kendileri çok iyi oynadılar, ülkemizi çok iyi temsil ettilerde birde şu şımarıklığa bak

• 3ay

aynen katılıyorum 👍👏

• Keşke bu çocukta mesut özil gibi doğduğu yeri seçseymiş. Harcanacak bu çöplükte

1|0
    0|0
    • 3ay

Fatih Terim harcatmaz Emreyi.
      Gördün işte, Arda dahil adı ne olursa olsun hepsini kadro dışı bıraktı

• 3ay

iyi olmuş. Umrumda değil zaten futbol eskiden ilgi duyardım. Çöp.. spor bile denmez bana göre

• Şu çocuğu fazla büyütüyorlar olan yeteneğini de kaybedecek.

0|0
    0|0
  • Buraga katılmıyorum çünkü bir maçta emre faul yaptılardı burak karsı takımdakilere kızıyodu genç çocuk diye ağır faul yaptığı için kızıyodu

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten Arda, Selçuk ve Caner dedim. Onlar çocuğu çekemiyorlarmış Fatih hocanın göz bebeği oldu diye

• Emre moru bende sevmiyom cok abartiliyor

0|1
    4|4
  • vay selçuk vay hiç yakıştıramadım bro

0|0
    0|0
  • Daha once bu oyuncuları tepesine cikarirken dusunecekti ego bey

0|0
    0|0
  • fatih hoca ne derse odur...

0|0
    1|0
    • 3ay

Bencede.
      Arda nasıl kadroya alınmaz diyordum başta ama bu olanları öğrendikten sonra İmparatorun ne kadar haklı olduğunu anladım

• Artık Selçuğu ne milli takımda ne de Galatasarayımızda görmek istemiyorum, inşallah burak kankasının yanına gider
    Ufacık çocuğu çekemeyip, kıskanmışlar ya

1|0
    1|0
  • Fatih terim arda turan kimler, herjesin dilinde bir soylemdir dolasiyor! Turkiye nin marka degerleriymis!
    Yok oyle birsey Turkiye o kadar basit bir ulke degil onlarda Tr nin marka degeri falan olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• futbol takımı değil gıybet yuvası

1|1
    0|0
  • fatih terim haklı.

1|0
    0|0
  • Kücücük cocuk olmasaydi, güzel rezil olurlardi. Bunu bütün dünya gördü zaten 😄😄

1|0
    0|0
  • Fatih terim haklı

1|0
    0|0
Yükleniyor...