Marjinal bir görünüşü tercih etse idiniz, neler yapardınız?

Bir gün yapacağım, yoksa içimde kalacak: Saçımı önden arkaya dik üçgen biçiminde daralarak kestirip, yine önden arkaya giderken uzundan kısaya doğru götürüp, saçı o şekil uzatarak sağa yatırmak (Bkz: Meireles, Yoji) ve sakalın sol tarafını bırakmak (Hayko Cepkin'in yaptığının sağ tarafı olmayanı)... Tabii, saç ve sakal lacivert-siyaha boyanacak... Gözlerimden sola full sclera (gözün tamamını kaplayan) kırmızı ve diğerine de yine full sclera siyah lens ve kırmızı olan gözün etrafına tam siyah makyaj, siyah olanın etrafına tam kırmızı makyaj... Bu makyajların uç kısımlarından birisi yukarı, bir diğeri aşağıya bakacak şekilde olacak... giyimi henüz düşünmedim ama yine uçuk kaçık şeyler yapardım her halde...

Not: Bıyık olmayacak. :D

Sizin var ise aklınızda, nasıl bir şey yapardınız?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• saımın yan tarafını kazıtmak ıstıyorum. tamamen kel değil. yanı erkek sacı gıbı 3 4 numaraya vurdurmak. o kadar. o da ne kadr marjınel olur bılemıyor. bı de sacım ıcın farklı renkler cok ısterdım. onun dısında pek marjınel hayallerım yok :D ama yakışmasada marjınellerı severım. sonucta tarz tarzdır. ıyı veya kotu. o onun secımı :D

0|0
    0|0
  • Ben tarz olarak şu an halimden gayet memnunum ,ek olarak saçıma rasta yaptırıp bir elimde tuval ,diğer elimde paletle insanların resmini yapıp koca gün çıplak ayakla Taksim de gezebilirim..

0|0
    0|0
  • o marjinallik değil soytarılık ya :D bana bir piercing ve yuvarlak güneş gözlükleri yeterli hee bide saçlar rasta oldu mu tamamdır :D

0|0
    0|0
  • hiç içimde böyle birşey kalmadı saçımı sıfır yaptım dövmeler yaptırdım piercing taktım ykm nin önünde zeki müren gözlüğü ile 1 saat arkadaşlarımı bekledim

0|0
    0|0
  • yakışmaz bence sana yapma öyle şeyler :D

0|0
    0|0
  • Olmak istediğim şekildeyim hayal kurmam yaparım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Enseleri uzatıp pejo motosiklet alırdım. Fosforlu kemer takıp yolda cep telefonumdan apaçi apaçi şeyler dinlerdim.

0|2
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bende vücut geliştirme yapıp, saçımı link bu şekil yapıp gözlerime soluk gri lens takarım, kenarlarını siyaha boyarım belki, üstüme siyah atlet, uzun deri ceket, siyah pantul, asker botu, deri eldiven giyerim

0|0
    0|0
  • Hocam samimi olarak söylüyorum eğer fotoğraftaki sensen lütfen marjinal olma , sonra köylüler uzaylı yakaladı vurdu , şehire yaratık indi gibi haberler çıkıyor :)

0|0
    0|0
  • marjşnalim zaten ama siyah çerçeveli gözlük olabilir...

0|0
    0|0
  • tophanede buzlu badem satardim :))

0|1
    0|0
  • harajuku :D

0|0
    0|0
  • HAHaaa o kadar cesaret yok bende ama öyle bir şey yaparsan caps isterük

0|0
    0|0
Yükleniyor...