5-6 gün 1,5 saat spor yapıyorum ve maksimum 1200 kalori alıyorum ama?

Kilo veremiyorum belli bir noktada takılı kaldım olmuyor. Ne yapmalıyım bilenler cevaplarsa sevinirim teşekkürler😞
Not:Ben kızım

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• 1200 kalırı fazla ben gunde en fazla 400 kalorı alıyorum

0|1
    0|0
    • Vücudun korumaya geçmiyor mu

• 7 gun korumaya gecıyo gıttıkce daha az yakıyorum 7 gun komple duruyo o gun odul verıp mıdemı sasırtıyorum ertesı gun tekrar tejıme devam edıyorum

En İyi Erkek Görüşü

• biryerde hata yapıyorsun? ya yeterki kadar kalori harcamıyorsun spor yaparken.. ya da yuksek kalorili besleniyorsun haberin yok.. iyice arastır dedıklerımı yenıden hesapla hersyeını

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• sağlıklı beslen, spordan sonra aşırı yemek yeme. kilon fazla değilse kemik yapısından ve vücut standartlarindasindir o yüzden zayıflamiyorsundur. spor yapıyorum deyipde yanlış sporda yapmamalisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• haftada 1 gün cheat day yap yanı kalori alımım 2000 üstüne cıkart metobolizmanı şaşırt korumaya alıyor kendini kilo verimi yavaslıyor. Protein bazlı beslen k. hidrat sadece sabah kahvaltısında ve spor sonrası alıver.

0|0
    0|0
  • 1000 kalifiye düşür boy kilo kaç?

0|0
    0|0
  • Kilo vermek öyledir. Kickbox için kilo verdiğimde 20 kilo vermiştim ben. bir süreden sonra o tartı değişmiyodu ya aç kalmaktan karnım sırtıma yapımış gibi hissediyordum... Zorlayacaksın sabır ister bu işler.

0|0
    0|0
  • Kaç kilodasın ve ne kadar kilo vermek istiyorsun.

0|0
    0|0
    • 53 kiloyum 48 olmak istiyorum

• Bence boyun kısa değilse 165 altı felan gerek yok iyisin sonra sıska oluyor kızlar.

Yükleniyor...