Evde yürüyüş yapilirmi?

Disarda yuruyebilecegim bir alan yok yani cadde arabalar filan var evde de yürüyüş bandim filan yok ama evde yürüyüş bandi gibi nasil birşey yapabilirim ya da hareket

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• ip atlama, olduğun yerde hafif tempo koşu, bacak açma hareketleri, mekik vs gibi hareketler evde çok işe yarıyor. Hatta int den ya da telf programlarından evde kondisyon çalışma vs gibi şeyler bulup oradan bakarak yap daha sağlıklı olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Leslie yaparsın aç netten geç karşısına yürüyün beraber gayetde ter artırıyor tavsiye ederim 😊

1|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim İlk defa gördüm ama sanirim türkçesi yok 😞

• 3ay

Türkçe yok evet ama anlamaya gerek bişey yok ki zaten aynı yaptıklarını yapıyosun 😊

Erkekler Ne Diyor 12

• Koşu bandın varsa sorun yok

1|0
    0|0
  • Evdeni yürüyüş bantları genelde kullanılmıyor alsanda bir süre sonra evin bir kenarında biblo gibi duruyor

1|0
    0|0
  • apartmanın merdıvenınden yukarı asagı cık in sürekli

1|0
    0|0
  • İp atlayabilirsin. Koşu antremanından 2-3 kat daha fazla yağ yakmana imkan sağlar ve kasların daha sıkı olur.

1|0
    0|0
  • Yaparsin neden olmasin

1|0
    0|0
  • koşu bandı al knk

1|0
    0|0
  • Ahahhsh şakamı bu 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Evin içinde dedi derler ya

1|0
    0|0
  • dans et ;)

1|0
    0|0
  • evde ısınma hareketlerini yapabilrsin ip atlayabilrsin sonrada normal pilates hareketlerini yaparsın

1|0
    0|0
  • kum da dök koridora rahat yaparsın hasbi rabbin hasbiiiiii

1|0
    0|0
  • Adam gibi fitness salonuna git 😄

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İp atla

1|0
    0|0
  • Yerinde yürü olduğun yerde yapabilirsin ya da odaları gez ya da koridorda git gel 😊

1|0
    0|0
  • yaparsın ama küçücük alanda yürürken başı döner insanın.😅 merdivenleri in çık bencede

1|0
    0|0
  • Apartmanin merdivenlerini in çık 😂 squatta yaparsın oh daha ne😂

1|0
    0|0
  • Bende bu durumdan şikayetçiyim yakınımızda park yeşil alan yok yürüyüş yapılabilecek bende evde yapmaya karar verdim bunun için bir kac ekipman alicam istersen linklerini atabilirim

1|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim ama biri leslie önermiş ilk defa gördüm onu deniycem sende bir bak istersen boşa para verme

• 3ay

Teşekkür ederim baktım güzel biseye benziyor deniycem bende çok para vermem ya küçük şeyler dambıl, plates lastiği, plates topu, atlama ipi, bilek güçlendirici, bide şey var internette gordum multiflex extreme spor aleti güzel biseye benziyor ben bunlari almayı dusunuyorum

Yükleniyor...