5 Günde 6 kilo verdiren diyet işe yarıyor mu? Deneyimleriniz?

6 kilo fazlam var, öneriyor musunuz? Aranızda deneyenler var mı, ne kadar kilo verdiniz? Geri kilo aldınız mı? Spor yaptınız mı? Lütfen kilo vermekle ilgili bilgisi olanlar yanıtlasın. Diyet aynen şöyle:

1. gün: Sadece haşlanmış patates yiyeceksiniz. Sabah, öğlen, akşam. Başka bir şey yok. Ama istediğiniz kadar, kusana kadar yiyebilirsiniz.

2. gün: Yalnızca haşlanmış sebze. Ama aklınıza gelebilecek her tür sebzeyi yiyebilirsiniz. Yağsız olmak kaydıyla her tür çiğ salata, yine yağsız haşlanmış sebze yemekleri, türlüler… Sabahtan itibaren.

3. gün: Bugün et günü. Yine sabahtan başlayarak haşlanmış, ızgara ne çeşit olursa olsun, yağsız et. Yağsız ton balığı, ızgara balık, tavuk…

4. gün: meyve günü. Yine yiyebildiğiniz kadar her tür meyveyi tüketin.

5. gün: Yalnızca yumurta. Tamamen hayalgücünüze bırakıyorum. Yumurtadan yapılan herşeyi yiyebilirsiniz. baharat dışında hiçbirşey ilave edilmiyor.Yada yağsız diyet süt veya yoğurt. seçim sizin….güne neyle başlıyorsak onunla devam ediyoruz.

6. ve 7. günler bu diyetin bayramları yani dinlenme günleri, yani 5 gün boyunca mideyi dinlendirdikten sonra istediğiniz gibi yorma günleri diyebiliriz. Hafta başında yine aynı sırayla diyeti uygulamaya başlamak şartıyla.

• Denedim kilo verdim
    A seç
  • Denedim kilo verdim ama geri aldım
    B seç
  • Denedim kilo veremedim
    C seç
  • Denemedim ama önermiyorum
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Patatesi tavsiye etmem, içinde nişasta var. Aşırı derecede yersen, salata bile kilo yapabilir. Ayrıca çok yersen, insülin hormonu çok salgılanır ve bir sonraki öğünde çok acıkıp çok yersin. Az yersen, insülin hormonu az salgılanır ve fazla acıkmazsın, doğal olarak fazla yeme eğiliminde bulunmazsın. Kilo verir vermez geri alma riskin büyük, bir müddet az ye, vücut alışsın. Ben böyle yaptım ve koştum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• D: Denemedim ama önermiyorum

0|0
    0|0
  • 5 gün de 6 kilo 1 günde 8 kilo aldıran diyetler gördüm :)

0|0
    0|0
  • Verirsin ama fazlasınıda alırsın. Verdiğin sadece su olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Denemedim ama önermiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...