Milli takıma alınmayan futbolcular için ne düşünüyorsunuz?

Hakan Balta-Burak Yılmaz-Gökhan Gönül-Arda Turan-Caner Erkin alınmadı. Fatih hoca doğru mu yaptı yoksa yanlış mı?

1|2
56|155

En İyi Erkek Görüşü

• Aslinda adam soyledi daha ne desin dunya kupasinda." Burda sevye bu dedi". Yani haklida. Ben Fatih hocanin bilgi ve tecrubesinden suphem yok ama ulkede futbol yok. Bakin kulup takimlari bariz ornegi. Birakin bunu 103 sporcuyla olimpiyatta gittik. Noldu? 8 madalya bir tek altin var. Gureste 5 madalya,2 tekvando ,1 tane paralimpikten. Eee ulkede spor degil spor teroru olunca, sistem degil para ile is donunce bole olur. Bizde acaba milli takim nolur diye sorariz boyle. Once spor seyretme ve yapma kulturunu yerlestirmeliyiz bu ulkeye. Yoksa isimlerle gunu kurtaririz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 154

• Mehmet Demirkol güzel bir soru sorduydu, 'Arda'yı 6 ay maç oynamazken milli takıma aldınız, şimdi inanılmaz formdayken almamanızın ne gibi bir açıklaması var?'

0|1
    0|0
  • Performansa zerre önem vermiyor. Arda buna en güzel ornek. Göbekli ve formsuzken her mac oynatıyordu , en formda zamanında almadi

Seçimleri her zaman futbol dışı konular oldu. Umarım Ergin Ataman gibi ondan da kurtulur milli takim

0|0
    0|0
  • Arda alınmalıydı adam Barcelonada harikalar yaratıyor son zamamnlarda.
    Digerleri için birşey diyemem

0|1
    0|0
  • Tüm kadroyu atıp yeni bir kadro kursalar da olur eğer prim yüzündense fakat bunun sebepleri açıklanmak zorundadır Türk halkına.
    Arda'yı günahım kadar seven biri değilim ama Messi Arjantin için neyse Arda da Türkiye için odur maalesef şu an. Kadroya ilk yazılacak isimdir.

0|0
    0|0
  • Fetöcüler mi dersin :/

Bu ara ölen sineklerden bile Fetöyü sorumlu ediyorlar.. Bilemedim..

0|0
    0|0
  • Fatih Terim egolarıyla hareket eden sadece bağırarak motive ederek başarı sağlamaya çalışan biri kesinlikle iyi bir taktisyen değil bu futbolculardan bazılarının formsuzlugu sebebiyle alınmaması normal ama örnek olarak Arda'nın milli takıma alınmaması komik

0|1
    0|1
  • Enes Ünal'a şans vermesi lazım

0|0
    0|0
  • Arda ile hakan balta hariç diğerlerinin geçen sene zaten hiç birşey yapmadı. Gökhan ve Caner Ligde neredeyse hiç forma giymedi Burak desen çinde hiç yoktu. Ki ayrıca Euro 2016 da da bu arkadaşlar yattılar.. Arda'ya sadece ceza verildiğini düşünüyorum.. Hakan Balta bence olması gereken bir futbolcuydu. Valla akşam bakacaz neler olacak.

0|1
    0|0
  • Neden alınmadıklarını bilmiyorum. Teknik direktörün işine karışılmaz. Kendi tasarrufudur her ne kadar beğenmesekde...

0|0
    0|0
  • Doğru karar Fatih Terim'ı pek sevmem ama para peşinde koşan Arda'ya ceza oldu diğerleri de zaten oynamıyor lig başladığından beri hakan balta da yaşı yüzünden alınmadı doğru karar.

0|1
    0|0
  • Bu teknik trektörün hagi ile elde ettikleri dışında bir başarı var mı? Çıkartıp yıldızlaştırdığı Avrapa'ya pazarladığı kim var? Hagi dönemini es geçiyorum. O oyuncu bende olsaydı ben de kupaları kazanırdım.
    Bir de Şenol Güneş'e bakalım. Fernandao Gökdeniz Karadeniz Mario Gomez Burak KAZMA eee adam kimde emek harcasa yıldız oluyor gol kralı oluyor. Dünya üçüncülüğünü de unutmamak lazım. Hakan Şükür'den vazgeçmemesi ve onu tekrar futbola kazandırmasını da es geçmeyelim lütfen.
    Fatih Terim'e hala teknik adam deniyor. Yazık oluyor harcanıyor diğerleri. Oğuz Çetin, Hamzaoğlu, Tolunay Kafkaf, Nurullah Sağlam, Abdullah Avcı, Ertuğrul Sağlam, Mustafa Denizli.
    Hadi yerlileri istemiyoruz. Mircea Lucescu var. Gittiği her takımı şampiyon yapıyor.

0|0
    0|0
  • takım gençleşmeye gidiyor dünya kupası elemelerine kadar oturması lazım ama arda turanın bu takıma abi olarak her zaman alınması lazım bence tek yaşı ilerlemiş olarak arda alınabilirdi baktığımız zaman takım çok genç oyunculardan kuruldu bu maçta mehmet topal ve arda olmalıydı sadece diğer oyuncular onların etrafında kurulmalıydı

0|0
    0|0
  • Fatih Terimi sevmem ama Milli takımda para pazarlığı yapılması doğru bir hareket değil. Bu onlara bir ders olmuştur umarım

0|1
    0|0
  • Milli takima alinmamis futbolcular olduklarini dusunuyorum

1|0
    0|0
  • futbol bilen kız yapmışlar beyler :D

1|0
    0|0
  • Bu maçta bilerek almadi Türkiye yener falan. Rusya varisi bozar falan :)))

0|0
    0|0
  • Çok doğru bir karar

0|0
    0|0
  • Varlarkende bir cacık olmuyodu zaten

0|0
    0|0
  • Fatih Terim'i bir gram sevmem ama yaptığı temizliği doğru buluyorum. Kendini milli formadan üstün görenlere ders olur. Hakan Baltayı yası üzünden kestiğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Hayırlısı kanks

0|0
    0|0
  • bence bu oyuncular kendini bulunmaz Hint kumaşı sanıyor o yüzden biraz egolular. Ayrıca eskisi gibi ruh yok milli takımda. Daha genç oyunculara şansda vermiş Fatih hoca. Ben yerinde buluyorum kararını.

0|0
    0|0
  • hakan baltayı milli takıma almayıp mehmet topalı stoperde ısrarla denemek garip. arda turan ve burak yılmazda gayet iyi bir dönemde şu an alımlaıydı. gökhan ve caner uzun zamandır oynamıyo tamam hadi onları almamasına az da olsa hak verdim ama diğerleri akıl alır gibi değil

1|0
    0|1
  • Arda Turan haric paranin kopegi diger saydiklarin. Milli forma soz konusuyken bilene para icin dunyalari yikan insanimsi varliklar. Iyi ki gitti tuttugum takimdan caner ve gokhan. Cok mutlu oldum.

0|0
    1|1
  • Fatih bir gitsin artık ya, bıktık ondan

0|1
    0|0
  • Fatih Terim duygusal iş yapıyor, profesyonel ise duygusunu katmamalı.
    Yine başarısız olacak.

0|1
    0|0
  • milli takıma fatih terimi almak doğrumu yanlış mı bence önce bunu sormalısın.

0|1
    0|0
  • Adam milli takımı milli takıma almamış

1|2
    0|1
  • Hakan Balta görev adamıdır huzursuzluk çıkardığını görmedim daha. Balta hariç digerlerinin alinmamasi yerinde olmus.

0|0
    0|0
  • Prim olayları var. Adamlar Türkiye'yi temsil etmek yerine olmayan primin derdine düştüler o yüzden haklı olarak kadro dışı kaldılar. Herşey para değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    124

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 55

• Doğru yaptı ve bir de bunu takımdan atarlarsa daha iyi bir takım olur Milli Takım.

1|1
    0|0
  • Takıma Emre Mor gibi hevesli adamlar lazım Euro 2016'da gördük kimin ne yaptığını. Arda'yı çok seviyodum 2008'den beri başarıları takip ettim ama son zamanlarda çok bozdu. Sadece Hakan Balta için üzüldüm gerisi umurumda değil.

1|1
    0|1
  • Fatih Terim egosunu tatmin ediyor gene

0|1
    1|0
  • Bence Arda Turan alınmalıydı. Sevilen bir isim..

0|0
    0|0
  • Olmamış bu 😂

0|0
    0|0
  • Fatih terim yaptiysa vardir bir bildigi.. Oda kor degil Ardayla Buragin formda oldugunu oda biliyo. uyari niteliginde cagrilmadilar bence Digerlerine gelince zaten yaslilar ve su saatten sonra milli takima pek bir hayirlari olmaz Milli takimda neler olacagini izleyip gorcez :)

0|0
    1|0
  • Arda ya gerek yok

0|0
    0|1
  • Ilginç

0|0
    0|0
  • İzleyip karar verelim buna

0|0
    0|0
  • Doğru yaptı yeni yetenekler kesfedilmeli bunlar yıldız olma reklam peşinde

0|0
    0|1
  • yanlış yaptı bence

0|0
    0|0
  • Alınmalıydı

0|1
    0|0
  • Sen soylemesen haberim yoktu. Vay be

0|0
    0|1
  • bilmem

0|1
    0|0
  • Doğru yaptı bu piçleri almayarak.

0|0
    0|2
  • görücez ama bence iyi yaptı

0|0
    0|0
  • Gökhan gönül ve hakan balta olmalıydı

0|0
    0|0
    • 3ay

Gönülde ne var ki ayrıca bir galatasaraylı olarak Hakan iyi niyetli olsada yetersiz

• Doğru yaptı bence prim için oynuyacaksalar böyle başarısız bile olsak daha iyi. Gençlerimiz çok iyi yeterki şans versinler.

0|0
    0|0
  • Çok biliyor bu Fatih Terim! Gitsin, evinde dinlenmeye geçsin artık.

1|0
    0|2
  • Herkesin de bir görüşü varmış.😁😁

0|0
    0|0
  • Arda ve Caner olmalıydı

0|0
    0|1
  • yanlış

0|0
    0|0
  • Milli takıma alınmayan futbolcu olduklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Doğru yaptı
    Fazla. degerli hissettirirsen kafana çıkarlar bir sure sonra

0|0
    0|0
  • Burak yılmaz nasıl alınmaz yaaa

0|0
    0|1
  • Eh. Fatih Terim bu :D

1|0
    0|0
  • Dogru yapmis

0|0
    0|1
  • Yanlış yaptı hem de büyük bir yanlış

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum hic anlamiyorum

0|0
    0|0
  • Knk maç dostluk maçıydı gerek yoktu

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    25

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...