Galatasaray şampiyon olur mu?

3 büyükleri incelediğimizde Beşiktaş In yıldızları var çok iyi bir kadro var... Fakat şampiyonlar ligi var yorucu bir maraton... Fenerbahçe nin kadrosu iyi evet ama hep benzer tipte oyunculardan kurulu stoperleri birbirinin kopyası denilecek gibi mesela 10 numara eksiği var ve takımın durumu şu an iyi değil ki advocaat açıkladı bunu zaten... Galatasaray a gelince de 2 tane çok iyi forvet alındı ön libero şuanda Türkiye'nin en iyisi ( santraforda bu yıl en iyisi olur ligin) bruma josue Sinan Yasin poldi arasında büyük rekabet var... Selçuk artık forma giyemez bu kafayla eğer giyecekse eski Selçuk gibi oynamak zorunda... Snejder iyi durumda stopere iki takviye yapıldı ordada forma rekabeti olacak... Tek çekindiğim. Nokta sol bek carole... Carole ligin en iyisi ama alternatif yok orda belki linnes çift taraflı düşünülebilir bilmiyorum sizce?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Insallah olur :)

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Daha çok erken net şeyler söylemek için ama lige iyi başldık inş böyle devam ederiz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olur olur :)

0|1
    0|0
  • Galatasaray tabiki şampiyooonn❤️💥💥💥💥💥

0|2
    0|1
  • olmaz, sampiyon besiktas

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Mehmet Topal ve Atiba varken en iyi on libero mu?
    Adriano Caner varken Carole en iyi sol bek mi ciddi söylüyorum gülmekten yarıldım :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın kadrosu geçen seneden 1 tık daha geri seviyede beklerin kalitesini yükselttiler ama Gomez ve Sosa nın kalitesinde oyuncular almadılar.
    Galatasaray bu sene en çok güçlenen takım. Cezaya rağmen takımın yıldız oyuncuları, Sneijder Muslera ve Podolskoyi satmadılar kiradan dönen Brumaya 10 milyona rağmen vermediler ve üstüne çok iyi transfer yaptılar. Son olarakta ön liberoya De Jong kalitesinde bir isim aldılar.
    Fenerbahçede hala yaratıcı oyuncu yok

0|1
    0|1
    • 3ay

Beklerin hücum gücü yükseldi defans gücü azaldı Adriano Barça'da adam kaçırdığı için kesik yemişti Gökhan gönül ise şu an formsuz ama savunması fena değil onun

Yükleniyor...