Fenerbahçe ye Fetö Soruşturması Başlatılmalımı Sizce?

Aziz Yıldırım daha önce Fetöcü savcıları kulübe uye yapmişti.
Fenerbahçe ye Fetö Soruşturması Başlatılmalımı Sizce?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Başlatılsın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bak birader bunu tüm galatasaraylılar atıyor Fenerde 1 tutuklama bile yok. hiç bir haber kaynak hiç bişey yok. Fenerde bukadar adam tutuklancak medyada ses getirmiyecek ha. ulan kuyruk acınız ne büyük sizin bu derece iftiralar atıyorsunuz. ali samiyen sokakmıdır neyse artık böyle bişey yazdı hepiniz keriz gibi inandınız.

0|0
    0|1
    • 3ay

Ya geç bu işleri soylesene neden bu Fetocu savcıları kulube uye yapipta ellerine kart verdiniz?

• 3ay

Şu şike olayına hiç girmiyelim ben sadece şu feto yalanını söyledim okadar. şike olayına girmiyelim bunun kavgasını en az 1000 kere yaptım 1001 'ciye hiç gerek yok saol kafana göre düşün sen. ama feto gibi pis şeylere Feneri bulaştırmayın. olmayın şeyi oldu gibi yazmayın. Allah var yukardı bu iftiranın acısını çıkarır elbet biyerden.

• 3ay

Iftira değil maç yapanlar düşünsün

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimin fetoyla ilgisi varsa hepsine acilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• En az sayı Beşiktaş ta. Gs de daha çok kaynak yok. Sallamışlar resmen

0|0
    0|0
  • Olayın sadece büyük takımlarda olması saçma.. tüm futbolu didik didik araştırsınlar. Futboldan çok büyük paralar dönmekte ve gelir elde ediliyor.

0|0
    0|0
  • SOruşturma kapsamının sonuçları ortada fazla söze gerek yok.

0|0
    0|0
    • 3ay

Fenerden 1 kişi bile tutuklanmadı güzel hazırlanmış bir iftira bu :D merak ettim soruçturma kapsamındaki suçlarımızı :D

• Takımlar özelinde değil ama spor camiasında bu araştırmalar yapılmalı
    fbnin fetö ile ilişkisi olduğunu söylemekte saçma geldi işin açıkcası
    fb taraftarı değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...