Kapat

Vücutlu arkadaşlar buyursun sormam gerekenler var?

Arkadaşlar 3 aya yakın düzenli diyet yapıyorum doktor kontrolünde 15 kilo verdim şuana kadar ve gidenlerde yağdan gidiyor. Güncel kilom 88 boyumda 170 ben şimdi böyle karın kasıydı squadtı filan yapsam olur mu yoksa 60 kiloyu vs beklemeli miyim?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ oranını düşürmen gerek. Spor yap tabi neden kasım olmuyo diye bırakma düzenli devam et

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• bekleme hiç gerek yok zaten antrenman yapman senın avantajına olur daha çabuk yag yakımı elde edersin ayrıca kaslarınıda çalıştırmış olup sıkılaşırsın..

0|0
    0|0
  • Squat yapman için kilo vermeyi beklemenin bir mantığı yok. Yine normal spor programına devam et ancak bununla beraber belirli setlerde squat, bacak çalışma , karın gibi egzersizler yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • korkum yağların kas olup kaba bir görüntümün olması

• Sporsuz kilo vermek çok zararlıdır. Kesinlikle bir zararı olmaz aksine daha iyi bir görünüm kazandırır. Ayrıca testosteron hormonu diye bir şey yok vücudunda. Öyle bir görünüm zaten olamaz.

• teşekkür ederim yardımın için :)

• ne istiyosun tam olarak

0|0
    0|0
  • Erkek için başla derdim ama sizde fazla kas gelişmesine gerek yok yağ oranını düsürmeye bak sen

0|0
    0|0
  • DHa beklemen lazim

0|0
    0|0
  • Yavaştan yavaştan yap

0|0
    0|0
  • beklemelisin.

0|0
    0|0
  • Bekle kilo ver

0|0
    0|0
  • 3 ay içinde sporlamı verdin o kiloyu yoksa sadece diyetlemi ve deride sarkma filan oldumu

0|0
    0|0
    • Spor adına yaptığım tek şey günde 10 km tempolu yürümek oldu sarkmalarım yok

• peki bu neden farkı nedir ki

• Biri sıkılaştırır biri kas oluşturur

• 60ı bekle mutlaka kardeş

0|0
    0|0
  • once yag oranini azalt ama hafiften de agirlik calis vucudun form alsin

0|0
    0|0
  • fitness Yapmanın Bellli Bir Kilosu Ve Zamanı Yoktur Yapabilecek Gibi Hissediyorsan Yap

0|0
    0|0
  • yaparsın yaparsn :D cidden olur

0|0
    0|0
  • Bekle bekle daha rahat yaparsın

0|0
    0|0
  • 😊 hiç gerek yok sebze halinde kasa indir hem harçlık çıkar hemde vücudun gelisir😂

0|0
    0|0
  • 60 bekle

0|0
    0|0
  • Zamanla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sporla diyeti beraber yap

0|0
    0|0
  • Hayır şu an erken senin için verdiğin kadar daha vermen gerekiyor

0|0
    0|0
  • Hafif çalış onlara daha çok yağ yak şu an 65 kilo falan olunca daha çok yaparsın

0|0
    0|0
  • Oha çok iyi vermişsin tebrik ederim

0|0
    0|0
    • ayy çok teşekkür ederiiiim :)

Yükleniyor...