Lanet kilolar hakkında önerisi olan?

Arkadaşlar ben kilo vermek istiyorum fakat öğrenci olduğum için çok fazla hareketsiz kalıyorum. Yeşilçay, limonlusu, yoğurt kürü ve dengeli besleniyorum fakat dediğim gibi hareket yok. Sizce kilo veremez miyim? Önerileriniz var mı?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela ben 1 sene öncesinde 84 kiloydum 4 senelikte bir ilişkim vardi. Birseyler yolunda gitmedi ve ayrildik ve ben o acıyla günde 3 öğunden fazla yedigim yemekleri tek oğune indirdigimi biliyorum. Yani acidan aciktigimi felan unuttugum gunler oldu. Hani karnim gurulduyor fakat yiyemiyorum. Boylece midemi giderek kuculttum 1.5-2 ayda 68 kiloya duşmustum.. Simdi aci yok Allaha sukur 70 kiloyum tam bazilari diyor biraz daha kilo al bu ne zayiflik diye ama midemi kucultmusum artik yesem de cok yiyemiyorum 70 de kaldim anlayacagin :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hareketsiz cok zor. Gunde bir saat yurumen sart. Ve bol su icmen gerek. Hemen zayiflamak istiyorsan protein diyeti uygulayabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• hareket yoksa kalori açığı yaratamazsın dolaysıyla yağda yakamazsın.. istersen gece gündüz yeşil çay iç.. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor

0|0
    0|0
  • Sabah ılık su haşlanmış yumurta şekersiz çay öğlen yeme ölmezsin akşam bir kase acı pulbiberli yoğurt ye ben 2,5 haftadır böyle besleniyorum 110 kilodan 102 ye indim hedefim 90 :)

1|0
    0|0
  • Açıkçası bende kilolu bir insanım böyle uzun zamandır baya bir yurumemistim terlerim diye ama yurudukce terledim ama kimseyi umursamadim çünkü sürekli kizdigim şeyleri dusunuyodum ve eve gittiğimde sakin yorgun ve mutluyum eskiden yurumemek için bahane buluyodum vakit yok diye kendimi kandiriyordum şimdi yürümek için bahane buluyorum ve yavaş yavaş kilo vermeye başladım akşam yurumeni tavsiye ederim daha güzel oluyo ama ilk günler yanına bir arkadaşını alma bence biraz kendini dinlemiş olursun hem daha iyi hissedersin ☺

0|0
    0|0
  • bana kilolu gelmedin

0|1
    0|0
    • 3ay

Fazlalık var

• 3ay

Üni. ye hazırlanıyorum. Herneyse, iyi geceler

• 3ay

daha girmemişin bile. d

• Karbonhidratlı gıdalar yerine protein ve aminoasitli gıdalar tercih et. Öğünlerinde yoğurt ve sarımsak bulundur derim.

0|0
    0|0
  • Benden sana tavsiye iyice acik acligini hissetmedigin zamana kadar sonra hafif seyler ye ve az bir sekilde yavas yavas sindire sindire ye ise yariycaktir

0|0
    0|0
    • 3ay

3 ana 3 ara öğün yapıyorum

• 3ay

Ben gunde 2 ogun sabah ve aksam saglikli besleniyodum oglende abartmadan meyve yiyodum geceleri kesinlikle yemiyodum mesela

• 3ay

Öyle kilo korunuyor diye biliyorum, bu yüzden yapmak istemiyorum

• Dengeli beslen tıka basa yeme yürüyüş yap boş bol su iç bol bol şekerden hamurdan uzak dur öğünü artır az az ye

0|0
    0|0
  • Rock Star kilo umursamaz... . Hadi pogo yapalım kilo verirsin...

0|0
    0|0
  • bol su. dengeli beslenme. ve akşamları çıkıp 2 tur atıver sokakta :)

0|0
    0|0
  • Şu tüketiminde önemli boy kilo kaç

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • Boy kilo ve yas?

0|0
    0|0
  • Kilo candir cannn

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Yemeklerden once soğuk su yemeklerden sonra bol bol sicak su ic arkadasim yapti ve yaklasik 17 kilo verdi

0|0
    0|0
  • Kelin ilacı olsa dicemde ilaç varda içmeye üşeniyorum

0|0
    0|0
  • Boy kilo nedir

0|0
    0|0
  • Hayır spor yapmadıkça kilo veremezsin versen bile şekilsiz olur güzel olmazki

0|0
    0|0
    • 3ay

Gerçekten mi ya? Off of. Önerebileceğin birşeyler var mı?

• 3ay

İp felan atla squat yap mekik çek yapılcak şeyler çok sen istesen ama yemeği azaltman lazım

• Ögrenci olmak hareketsiz olmanı gerektirmiyor.
    Her gün yarım saatle başlasan spora bile işe yarar.

0|0
    0|0
  • Öğrencisinin kızım nasıl hareketsiz kaliyosun 😸

0|0
    0|0
    • 3ay

Öğrenci ne yapar? Ders çalışır. Koşarak mı? Hayır.

• 3ay

24 saat zaten çalışılmaz. 8 saat okul 8 saat uyku de yarısından fazlası gidiyor zaten. Geriye ders yemek o bu şu derken bir bakıyorsun saat çok geç olmuş.

• 3ay

O zaman gırtlağını tut yeme

Yükleniyor...