Serdal adalı başkanlık adaylıgını acıkladı ne diyorsnuz??

fikret orman yuregiyle geldi ama hata yapıyır özellikle aziz yıldırım ve unal aysalla arasından su sızmıyor bu taraftarı rahatsız ediyor ve serdal adalı başkan olursa q7 ve fabregası getirecegim dedi

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Duyduğum kadarıyla Murat Aksuyla birleşmiş Serdal Adalı. İbrahim Altınsay'da bu ekibe girerse ve Y.D. zamanından kalan hurda yöneticiler değiştirilirse başarılı olabilir. Tamam Fikret Orman borçları azalttı ama yönetim olarak çok büyük zaafları var ve verdiği vaadlerden bir tek stad konusunda olumlu adımlar attı. Başka işe yarar icraat görmedim ben. Transferlere gelirsek Q7 yi sevmeyen yoktur ama gerek yok bence.. Önder bey gerekli araştırmalardan sonra yeni Oğuzhanlar bulacaktır eminim. Bir de İbrahim Altınsay girerse işe Beşiktaş'ım eski özkaynak düzenine döner ve gökyüzüne kanat açmaya başlar :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sonra o da demirören gibi yıldızları başımıza dert eder,yıldız iyi güzel de ilk önce şu stadın tamamlanıp borçların tamamen bitmesi gerekiyor.kaliteli futbolcularla şampiyon olacak güçteyiz bence.

0|1
    0|0
    • ama adalının kadrosu cok saglm başarılı olurlarsa dortmund gibi olrz

• istanbuldamısın yani maclara gidiyormusun bjk cok seviyorsun galiba:)

• evet arada gidiyorum,çok çok seviyorum Beşiktaşı:))

• Hayırlısı olsun be

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Murat Aksuyu da almış yanına ama istikrar adına Fikret başkanla devam edilmeli

0|1
    0|0
  • Fabregas'ı nasıl getirecekmiş :) Bıraksın bu ayakları. Tamam beşiktaşlı duruşunu seviyorum ama yaptığı trasnfer politikası çok yanlış. Bu takımın 200 milyon borcu var ve bu borcu bitirecek isim fikret ormandır. Beşiktaş'ın başka bir derdi yoktur. Fikret orman kalmalı ve öyle olacakta.

0|0
    0|0
  • q7 yi anladıkda fabregas ekmek sporda oynamıyor barçanın en değerli oyuncularından biri ve hala genç

0|0
    0|2
  • açıklasın açıklasın rekabet iyidirr

0|0
    0|0
  • q7 yi anlarımda fabregasın posterinimi alacakmış? tamam çok zengin kendisi ama takımına bir bakıpta konuşsun olcayın yıldız olduğu bir takıma gelecek bir 10 sene sonra belki oda bütün işi gücü bjk olacak

0|0
    0|5
    • guti quaresma içinde öyle diyordunuz gelmez diyordunuz olcayla ne alaka olcay sene oynarmı sanıyorsun parayı basarsan ronaldo bile gelir

• İnşAllah bende çok isterim bu arada bune amk eksi manyağı yapmışlar doğru syöyleyeni dokuz köyden kovarlar misali

• cimbomlusun diye yapmışlar

Yükleniyor...