Bıktım artık yeter 😞 ?

Ailem arkadaşlarım benim kilomla çok dalga geçiyor evde spor yapıyorum her gün , çok yemek te yemiyorum , abur cubur fazla yemiyorum , asitli içecekler de içmiyorum , ama olmuyor işte olmuyor zayıflayamıyorum ne kadar çabalarsam çabalayım OLMUYOR , Bende isterdim zayıf olmayı güzel güzel kıyafetler giymeyi ama yok işte , kıyafet denemeye gittiğim zaman en az 5-6 pantolon deniyorum resmen küçük beden alsam sıkıyor , büyük beden alsam boyu çok uzun oluyor 38 bedenim ama bacaklarım kalın 36 ya düşmek ve benimle dalga geçenleri susturmak istiyorum ne yapabilirim? Dalga geçmeden cevap verirmisiniz? Boyum 1,60-1,65 civarı , kilomda 60 bu arada.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• sen canımsın biliyorsun değil mi kızım sen başkalarına göre yaşamıyorsun kilolu olabilirsin onlara ne yani onlar böyle konuşunca diyeceğin tek şey size ne diyeceksin bende de bu sorun var bir ara 100 kiloydum sonra ne olduysa oldu 70 kiloya indim görenler çok zayıflamış kilo al nasıl kilo verdin şimdi ise 112 kiloyum bu seferde çok kilo almışsın kilo ver bende diyorum ki ben böyle iyiyim diyorum size ne diyorum konuyu kapatıyorum zaten bir daha da konuşamıyorlar ben başkalarına göre yaşamıyorum kim nederse desin bu türk milletinin işi gücü yok millete akıl vermek baksan kendilerin 1 gram beyin akıl yok aslında kiloymuş şuymuş bunları geç bunlarda bir şey yok asıl önemli olan beyin akıl olması o da bizim millette yok işte bu yüzdende gerızekaliii bir millet olduk çıktık işte

0|0
    0|0
    • 3ay

demeyi unuttum eğer kendin istiyorsan kilo vericeksin spora gitmen şart kendi kendine spor yapıpta zayıflayamazsın işe yaramaz çünkü onlar diyet listesi ve çalışma listesi veriyorlar

• 3ay

Gücüme gidiyor 😭

• 3ay

ulan ks bir kere de yazımı çevirmesen olmuyor sanki sinir oluyorum sana ks kız sana da gelince kemiseyi dinleme dinlemezsen ne üzlürsün ne de gücüne gider bırak onlar ne konuşurlarsa konuşsunlar bir de sen doktora gittin mi Allah göstermesinde bir şeyler var mı yok mu biliyor musun sen bir doktora görün en iyisim ama iyi bir doktora görün sakın dandik doktorlara görünme

En İyi Kız Görüşü

• Yediklerini azalt kardeşim, bazı arkadaşlarım var. Güya diyet yapıyorlar ancak bir iki güne dayanamayıp bırakıyorlar. Daha fazla yiyorlar. Burada hata var. Diyet yapıp kendini zorlayacağına, az ye. Sağlıklı ve az yemeye çalış. Bir başka arkadaşım bu yöntemi denedi şu an çok fazla zayıflamış durumda.. Umarım anlatabildim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Akşam yemeğini 6-7 gibi ye, gece saat 9''dan sonra kesinlikle birşey yeme. Canın tatlı istediğinde, sadece meyve ye. Canın abur cubur atıştırmak istediğinde fındık ve badem gibi faydalı kuruyemişler ye. Hergün düzenli spor yap. Her sabaha kahvaltı yap ve kahvaltılarında ekmeği az ye. Birde beyaz undan yapılmış ekmeği değil, tam buğday ekmeğini ye. Tam buğday unundan yapılmış ekmeği bulamıyorsan, kepekli ekmek veya tatlı maya ekmeği ye. Az yemek de iyi değil. Öğünlerini atlamadan tam ye

0|0
    0|0
  • moralini bozma bukadar boyuna göre kilon aşırı değil, gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor kısaca mantık bu bunu yaparsan kilolarından kurtulursun anlaştıkmı

0|0
    0|0
  • karbonhidrat yerine protein ağırlıklı beslen bu metabolizmanı hızlandırır evde sporun üstüne günlük 1 saat tempolu yürüyüş ekle ve bence kilon çokta fazla değil istersen özelden yaz sana bir program yapabilirim

0|0
    0|0
  • Yazdıklarını okurken 100 kg ve üzeri olduğunu düşünmüştüm. Son cümleyi okuyunca tokat yemişe döndüm.

0|0
    0|0
  • Problemin yokki kendine boş yere kuruntu yapiyorsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Giydiklerim yakışmıyor işte ! Ailem ayı gibisin zayıfla biraz diyor dalga geçiyorlar gurur kalmadı bende

• 3ay

Kas olmadan nasıl inceltebilirim bacaklarımı 😞😞

• 3ay

Koşu yürüyüş deniz

• Bogazini kesicen ve ogunu 2 ye dusurcen

0|0
    0|0
    • 3ay

Boğazım yok ki zaten çok yemiyorum bile

• 3ay

Şeker kalca yapar
      Tuz seni genisletir yani bedenen buyursun
      Yag ise gobek yapar.
      Onun icin once tuzu tamamen kaldir

• 3ay

Teşekkür ederim

• patates

0|0
    0|0
  • Neyi varmis kilonun ya.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kilomla problemim yok bacaklarım incelsin istiyorum sadece kas olmadan.

• Verecegin 5-10 kilo

0|0
    0|0
  • Normale yakınsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kendi başına diyet yapmak çok sağlıklı olmayabilir. en azından benim için öyle. benim sürekli kan şekerim düştügü için diyetisyene gidiyorum. benimle dalga geçen olmadı çok şükür ama ben kilolarımdan çok rahatsızdım. boy 1. 58 kilom 64.10 du. tam 1.5 ay da 59 kiloya düştüm.

0|0
    0|0
  • Un şeker ve yağı bırak bir de yürüyüş yap bunlar zayıflamanın iki altın kuralı

0|0
    0|0
  • Hastalık derecesine falan mı geldin yavrum yahu. Kilon normal. Abartı bir şey yok. En fazla beş kilo fazlan vardır. Ki o da batmaz göze. Ayrıca şu var. İstikrar önemli bu zayıflama işinde. Eğer şu an tüm bunları yapıp kilo veremiyorsan vücudun direniyordur. Ama devam edersen verirsin, merak etme.

0|0
    0|0
  • La havle.. 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Bende seni kilolu sandım. Obez olanlar napsin? Millete ağzının payını versen laf sokamazlar

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok kiloluymussun saçmalama iki üç kilo verirsin rahat

0|0
    0|0
Yükleniyor...