Üniversitede Lakap Taktığınız Hocalarınız var mıydı ?

Üniversitede Lakap Taktığınız Hocalarınız var mıydı ?

Hangi hocaya ne Lakap Taktınız ve neden ?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Vardı... Pek sevmezdim hatta biraz korkardım kendisinden... Geçenlerde kanserden öldüğünü duydum... Tuhaf oldum...

Ergenler gibi arkasından 'Taco' dediğim hocam ki tanıdığım en dirayetli, en sağlam iradeli, çelik gibi insanlardan biriydi kansere yenilmişti...

Dolular dolusu sınav kağıtları verirdik... Bazısını isim vermeden okurdu... Kişi kendini bildiği için utanırdı... 3 sayfa yazdığım olurdu en fazla 65 aldım sınavlarından... Yine de inceden beni severdi biliyorum ben hoşlanmasam da... Helix'i anlatırken (Sütunların başlarında bulunan iki ya da dört tane olan helezon şeklindeki kıvrım) nasıl komik duruma düştüğünü, kendini kaptırıp 2 saat aralıksız ders anlattığını, Van Kalesi'ndeki Şamran Kanalı'nın kısmet açtığından bahsedişini, sert ama sevecen tavrını, ara ara iğnelemesini, Yasemin Er adındaki Arkeoloji Sözlüğü yazarından nefret edişini, sınavın birinde bize Korinth düzen çizdirmesini - ki sınav 45 dakikaydı-, derse hakimiyetini, Hocasının onu seminerde herkesin içinde azarlamasıyla yersiz mutlu oluşumuzu, Salı'ya olan kızgınlığımın kaynağı olmasını unutmayacağım... Mekanı Cennet olsun...

Görüyorum bazen nefret dolu genç insanları... Üzülüyorum... Boş işler bunlar...

1|0
    0|0
  • Üniversitede genelde herkes için gıcık cins falan diyoruz.

0|0
    0|0
  • Tekno neco vardı derse leptop getirip hava atardı matrix gibi giyinirdi

Ağaç'kakan İrfan vardı saçlarından dolayı

0|0
    0|0
  • Metin Teski diye bir hoca vardı.Ona metin tepsi,metin seksi derdik :D

0|1
    0|0
  • üniversitede organık kimya hocamız vardı yürüyüşü konuşmaı süper marioya benzyordu hem süper mario derdik:) bölüm başkanında tosuncuk derdik

0|0
    0|0
  • Seneye sırf sen sorduğun için bir hocaya lakap takıcam :)

0|0
    0|0
  • poğaça kafa dediğimiz bir hocamız var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• vardı deli ferit adam dinlemiyordu...kimseyi potayı koyunca duramıyordu çnünde ..bizim delikanlı oluşumuza büyük katkıları vardır...eğilmemeyi...dik durmayı posta koymayı ondan öğrendik..adam müdüre posta koyuyordu...bende öğretmen oldum...hocamın izindeyim...bugün uyanamadım derse geç kaldım müdür dedi hayırdır...geç kaldık işte hocam tek yaşıyoruz uyanamadık bari arasaydınız dedim tabi hala yıkanmamış bir suratla...adam bilseydim kaldırırdım hocam dedi o kadar...bu arada 3. derse yetiştim ancak...hocam izindeyim ..kemiklerini sızlatmadık inşaallah...

0|0
    0|0
  • deli ferhat vardı fizikçi herifi tüm üni biliyor adamı. Olayı ise öğrencinin biri adama bıçak çekmiş odasında notumu yükselt diye bu da gayet sakin çekmeceden silahı almış masaya koymuş :D rivayetler böyle ama daha başka şeylerde anlatılırdır lakabının hakkını veren bir kaç kişiden biri tanıdığım :D

0|0
    0|0
  • teyyare derdim bitane adam vardı hocam değildi de.. kafasına bu pervaneli şapkaların pervanesiz halini takardı.. deli herif :D

0|0
    0|0
  • Hayır üniversitede hiç yapmadık, lisenin ilk yıllarında vardı.

0|0
    0|0
  • Şu an hala lakap taktığımız bir hoca var. Adını söylemeyeyim, Ahmet Mehmet olsun hocanın adı. (hoca elektrikçi). Lakabı ise Ahmetos Mehmetos Elektrik Tanrısı. Saygımız sonsuz...

0|0
    1|0
  • bizim yoktu üniversitede ama lisede vardı coğrafya hocamızın saçları ortadan 2'ye ayrıktı ona kelebek kazım derdik,yaşlı hocalarımıza da baba derdik,boyu kısa bir hocamız vardı onada mercimek derdik... başkada yok :D

0|0
    0|0
  • lise ve ortaokul ilkokulda vardı.Ünüveristede olmadı.Çünkü daha 4 yıldır ünüversiteyi kazanamadım :(

0|0
    0|0
  • Klozet

İdiot

Tek kaş

Çapaçul

Dede

NT

Aklıma gelmeyen vardır mutlaka.

0|0
    0|0
  • olmaz olur mu tabii var.

Piç kâmil. bütün fakülte aynı kanaatteydi çünkü

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • Liseden

V kafa

Çılgın bakire

Ağır abi

0|0
    0|0
  • junior tufi

0|0
    0|0
  • bitane edebiyatcı vardı muzo top muzo derdik biraz yuvarlak bır hocaydı kendılerı

0|0
    0|0
Yükleniyor...