Aileniniz inancınıza karışıyor mu? Dini inancınızı ne zaman belirlediniz?

Aileniniz inancınıza karışıyor mu? Dini inancınızı ne zaman belirlediniz?Aileniniz inancınıza karışıyor mu? Dini inancınızı ne zaman belirlediniz?Aileniniz inancınıza karışıyor mu? Dini inancınızı ne zaman belirlediniz?

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

• ateist olsam hristiyan ya da müslüman olsam bundan kime ne?Eğer inanmazsam müslümanlara göre cehennemde yanacak olan da benim o yüzden rahat olsun herkes

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Zamanla neye inanacağına sen karar veriyorsun zaten.

0|0
    0|0
  • 6 yaşıındaydım babamla kimliğime bakıyorduk neden burada islam yazıyor dedim anlattı ne demek olduğunu falan sonra ama ben bilmediğim birşey olmak istemiyorum dedim babamda sildirirz o zaman dedi. Sonra annem beni kuran kursuna gönderdi göriyim ne olduğunu diye 2 kere gittim sonra bazı şeyler anlamsız gelmeye başladı aradan 3-4 yıl geçti aileme dini inancım olmadığını söyledim karışmadılar. Hala da karışmıyorlar.

1|0
    0|0
    • Seni Jedi Dinine davet ediyorum.

May the force be with you

• Valizimi topladım ilk uçakla yanınıza geliyorum, ayrıntıları konuşalım.

• Sen gel hemen. Benim tavsiyemle Jedi Dergahına hemen kabul edileceksin.

Cilala / Parlat günlerin yakında başlıyor.

• en son anneme inancımı kaybediyorum dedim

kızım her şeyde allaha sığın diye başladı

anne inancım zayıflarken nasıl sığınabilirim dedim

öyle deme kızım dedi

anne bence sen bişey söyleme senin dediklerini zaten biliyorum hiç etki etmiyolar dedim

peki kızım dedi

karışmıyolar yani

onlara ne ki inancımdan

0|0
    1|0
  • karısmazlar

0|0
    0|0
  • Dini inanci belirlemek ?

Islamin genel bilgileri ogretildi..gerisini kendi arastirmalarimla ogrendim..tek dinde kalmayip hiristiyanlik yahudilik budizm ve hinduizm dinleri hakkinda da genel bilgiler edinmek hosuma gidior.

0|0
    0|0
  • Karışsalarda dikkate almam, Bay Grey :)

0|0
    0|0
  • ınancımı degstırcm falan demedm bılmıyrm nasl karsılarlar

0|0
    0|0
  • Müslümanım ama karismazlar pek. baskı derecesinde.

sen Hristiyan mısın ?:D

0|0
    0|0
    • vayy... elimden gelse Tanrı'nın/ Allah'in gonderdigi bütün dinlere mensup olur hepsinin istekletini yerine getirirdim. fakat bu hayatta o derece şansım ve zamanım olduğunu sanmıyorum:)

• Karışmadılar karışmıyorlar ve hiç bir dine yöneltme amaçlı hareketlerdede bulunmamışlardı

0|0
    0|0
  • başka bir dine mensup olsaydım ya da inanmamayı seçseydim büyük olay olurdu kesin

0|0
    0|0
  • İnancımı 13-14 yaşlarındayken belirledim.Ailemin inancının benim olmadığını inandığım için değil onlar istediği için o dinde olduğumu anladım ve dinimi değiştirdim.O zamandan bu zamana yaklaşık olarak 7-8 yıldır değişmedi düşüncelerim.

İçim huzurlu,ruhum rahat.Bunu bilmedikleri için üzgünüm ama anlayışla karşılayacaklarını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • panteistim ve bunu kabul ettirene kadar çevreme acayip zorlandım

0|0
    0|0
  • Hayır karısmıyorlar. Evde kimse kimseye inanc konusunda karısmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• inanç serbestisi var çok şükür gayet rahatım.

0|0
    0|0
  • ben aklım erdiğinden beri ALLAH a iman ediyorum.ailemde aynı inancta..inancıma kimse karışama.karışanıda sustururum

1|1
    0|0
  • Evet,Annem müslümandır ben ise 1 ay önce hristiyan oldum.Beni zorla müslüman yaptı.Ama ben hala hristiyanım

0|0
    0|0
  • karışmalarını gerektirecek kararlar almadım . sorguladım hala da sorguluyorum ama değişen birşey olmayacak gibi

0|0
    0|0
  • neyin peşindesin eleman

0|0
    0|0
  • Karışmıyor

0|0
    0|0
  • karışıyo annem çok üzlüyoda yapacak bişe yok ben yolumu belirledim 3 sene önce

0|0
    0|0
  • İnancıma karışmıyorlar çünkü yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...