Bacak boyumu uzatmam mümkün mü (lütfen bir bakın) ?

Eskiden bacaklarım çok güzeldi sonra ne oldu bilmiyorum kilo filanda almadım. Sorunum baldırlar, spor yaptım kendimce oyuzden baldırlarım sertleşti ve kalınlaştı ronaldo bacağı diyorlarmış buna okadar iğrenç duruyorki kadınlarda. Birde boyum kısa şişe gibi duruyorum kendimden iğreniyorum alt bacaklarım yüzünden.

Benim ya bir sekilde o kası yok etmem lazım (ki galiba ameliyatla oluyormuş)
Ya da bir sekilde bacak boyumu uzatmam lazım (uzatınca düzelir diye düşünüyorum çok mu sacmaliyorum)

Bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı bu konulardan anlayan gerçekten ağlayıp duruyorum bu yüzden 😢?

1|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Görmeden yorum olmaz ya canlanmadı bişey bende

0|0
    0|0
    • 3ay

Örnek bulup atsam

• 3ay

Takip etsem mesaj atar mısın xperim yetmiyor

• 3ay

Tamam olur

En İyi Kız Görüşü

• Evet boy uzatma egzersizleri var eğer gizliden çıkarsan sana resimlerini atarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bacak boyunu uzatınca kaslardan kurtulamazsın. ameliyatla o kasları aldırmak gibi bir aptallığa girişme bile. Senin durumun psikolojik bir şey. Eğer eskiden bacakların dediğin kadar güzelse sertleştiğinde çok daha güzel duracaktır. İlla o sertlik gitsin istiyorsan bir süre bacaklarını çalıştırma yeter :) iyi bak kendini kafanıda bozma böyle basit işlerle.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır öyle değil işte çok kalınlastı eskisi gibi ince değil
      5 cm filan uzasam geçmez mi ya niye geçmesin

• 3ay

Eğer illa geçsin istiyorsan kickbox yahut basketbol yap (kickbox tavsiyemdir fena zayıflatır. ve bacak boyun inanılmaz uzar.) ama dediğimi dedim ben gerisi sana kalmış :)

• 3ay

Ben ozaman bol bol tekme atayım

• Yaş kaç

0|0
    0|0
  • görebilirsek nasıl olduğunu bisiler yapabiliriz belki de gözümde canlanmadi bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tek derdin bu olsun

0|0
    0|0
  • Ameliyat dışında mümkün degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...