Fatih Terim hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fatih Terim'in eski öğrencisi Pirlo'nun, kitabında tecrübeli teknik direktörü yerden yere vurduğu ortaya çıktı.
Pirlo kaleme aldığı kitabında "Terim'in taktik bilgisinin yetersizliğini ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ümit etmek olduğunu anlamamız çok uzun bir süre almadı... " dedi.
http://www.goal.com/tr/news/454/t%C3%BCrkiye-haberleri/2016/06/19/24791172/andrea-pirlodan-fatih-terim-i%C3%A7in-%C5%9Fok-yorum
Fatih Terim hakkında ne düşünüyorsunuz ?

AYRICA;
Fatih Terim, çok tartışılan Arda Turan kararı hakkında Mehmet Demirkol'dan gelen soruya sert cevaplar verdi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, 2018 Dünya Kupası elemeleri öncesi kadro seçimini değerlendirdi. Gazeteci Mehmet Demirkol'un bu konu hakkında sorduğu soru üzerine Terim, "İsim ve kişiler üzerinden konuşma yapmayacağımı söylemiştim. Ama ben Mehmet kardeşimin sadece bu soruyu sormak için İstanbul'dan buraya geldiğine eminim çünkü ben yazılarını da okuyorum kendisini de dinliyorum." ifadelerini kullandı.
Demirkol ise bu açıklamanın ardından Terim'in "Mehmet kardeşimin İstanbul'dan sırf bu soruyu sormak için geldiğine eminim." sözüne ithafen, "Diyalog olmasın ama ben buraya yarın yayın var diye, yayıncı olduğumuz için geldim." dedi.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Milli takımı hak etmiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Demirkol cesurca soru soran ender yazarlardan. İyi ders vermiş imPARAtora

1|0
    0|0
    • 3ay

zaten bana ntvspor kadrosu dışında adam akıllı yorum yapan bir spor yazarı söyleyebilir misin?

• 3ay

@dogan22 trt ve aspor yalaka takımı zaten. Ntvden ayrılan Ali Ece de candır

• Aldigi para son kurusuna kadar haram olsun

1|0
    0|0
  • hayatta sevmedıgım 3 ınsandan bıtanesıdır futbol bılgısı yok adam degıl egoları yuzunden mıllı takımı resmen si... ti tez zamanda kurtulurz ıns bu beladan gs nın fetocu futbolcularının da bununla ılgılerı coktur ortaya cıksın gorcek gününü

1|0
    0|0
  • bence doğru; milli takımı bir kaç kez statta izleme fırsatı bulmuştum; gurbetçi çocukları oyunun içine sokmuyorlar; iddaa ediyorum mesut özil bizim milli takımı seçmiş olsa idi nuri gibi 11 şansı bulamazdı! bjk'li iki çocuk oğuzhan ve olcay örneğin bu adamlar (hadi olcayı miktir et) maç içinde oyuna bir türlü dayil adilmiyor; pas verilmiyor falan filan. bunun baş aktörleri de arda bence. futbolculuğuna lafım yok lakin bir nevi devrecilik yapıyorlar takım içinde

0|0
    0|0
  • yaşlandı artık

1|0
    0|0
  • Pirlo doğru söylemiş ama arda ve diğer oyuncular konusunda haklı. Milli takımda para pazarlığı yapılmaz

0|0
    0|0
  • Doğru demiş. Galatasaray lıyım ama bu ! bneyi hiç sevmem.

0|1
    0|0
    • 3ay

Rielrink bir efsane olacak bak

• 3ay

Camia haksız değil aslında gs her yıl şampiyon olmalı diyorlar çünkü Türkiye'nin en iyisi ama bilmiyorlar ki 3 yıl sabredilse 10 yıl şampiyon olur

• 3ay

@sneijder96 İşte olay bunun farkına varmakta.

• Hicbisey

0|0
    0|0
  • Levent kırca fatih terimin soyunma odası sketch' ini yapmıştı
    o günden beri fatih terimi sevmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Egolu biri ve bir ise yaramaz en cok para alan t. d biri hic sevmem

1|0
    0|0
  • tanımadıgım ıcın bırsey dusunmuyorum normal bır ınsan