Fatih Terim hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fatih Terim'in eski öğrencisi Pirlo'nun, kitabında tecrübeli teknik direktörü yerden yere vurduğu ortaya çıktı.
Pirlo kaleme aldığı kitabında "Terim'in taktik bilgisinin yetersizliğini ve tüm oyun planının takımı bağıra çağıra motive ederek, sahada iyi bir sonuç almamızı ümit etmek olduğunu anlamamız çok uzun bir süre almadı... " dedi.
http://www.goal.com/tr/news/454/t%C3%BCrkiye-haberleri/2016/06/19/24791172/andrea-pirlodan-fatih-terim-i%C3%A7in-%C5%9Fok-yorum
Fatih Terim hakkında ne düşünüyorsunuz ?

AYRICA;
Fatih Terim, çok tartışılan Arda Turan kararı hakkında Mehmet Demirkol'dan gelen soruya sert cevaplar verdi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, 2018 Dünya Kupası elemeleri öncesi kadro seçimini değerlendirdi. Gazeteci Mehmet Demirkol'un bu konu hakkında sorduğu soru üzerine Terim, "İsim ve kişiler üzerinden konuşma yapmayacağımı söylemiştim. Ama ben Mehmet kardeşimin sadece bu soruyu sormak için İstanbul'dan buraya geldiğine eminim çünkü ben yazılarını da okuyorum kendisini de dinliyorum." ifadelerini kullandı.
Demirkol ise bu açıklamanın ardından Terim'in "Mehmet kardeşimin İstanbul'dan sırf bu soruyu sormak için geldiğine eminim." sözüne ithafen, "Diyalog olmasın ama ben buraya yarın yayın var diye, yayıncı olduğumuz için geldim." dedi.

0|0
410

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...