Sevgiliniz mezuniyet balosuna gidiyorsa ve sizden gizli birisiyle dans edicekse napardınız

Arkadaşlar 3 yıllık ilişkim var ve bu yıl kız arkadaşımın mezuniyet balosu olacak bir başkasıyla dans edecekmiş ben bunu öğrendim ama o benden saklıyor ne yapıyım sizce siz olsanız ne yapardınız ciddi düşünüyordum.

Güncellemeler:
Anlayış göstericem bakalım ne olacak yaşayarak görücez
bu arada söylemeliyim ayrı şehirlerde yaşıyoruz

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bence anlayışla karşılamalısın sonuç o onun gecesi belki arkadaşlarını son defa görcek eğer ona güveniyosan sıkıntı yapmamalısın.

0|0
    0|0
    • ben başkasıyla dans etmesini istemiyorum ama

• artık sna kalmış o ben sana dedim güvendiğini belli et diye

• of şimdi uğraş dur:(

Kızlar Ne Diyor 5

• abartma ya.evlenmiycek alttarafı dans çok kıskandıysan sende git

0|0
    0|0
    • gitsem hoş olmaz ortalığı birbirine katarım

• bu kaadr kıskanç olma.o çocuk buna asılan biri olsaydı kıskan derdim ama bir dans için zehir etme o geceyi.

• tamam kesimi çıkartmıcam inş dediğin gibi olur

• niye saklıyormuş ki anlamadım, mezuniyette herkes birbiriyle dans eder sonuçta 4-5 senen birlikte geçmiş, mezun olunca herkes iş güç derdine düşecek uzunca süre görüşemeyecek.

0|0
    0|0
    • ilişkimi bitirmeyi düşünüyorum bu konuda bana yalan söylüyor başka zamanda yalan söyler benden uzakta

• yalan söylemeyi adet haline getirmişse bitir gitsin o zaman ne diye bekliyorsun.

• sinirden deli olucam ama bir o kadarda üzüntülüyüm:(

• o ciddi düşünmüyo bence . öyle olsa söylerdi sana . hiç bişey saklamaması lazım insan sevdiğinden

0|0
    0|0
    • ciddi düşünüyor bana söyledi başkasıyla dans edicem sonra ban tepki gösterince şaka yaptım dedi

• Yaf kim dedi bunu..yani onceden konusuluomu bole seyler bu bunla dans edcek su sunla dans edcek diye bisemi var..kizin gunahini almayin..sana bu lafi kim yetistirdiyse..dogru yapmamis..

0|0
    0|0
    • Kimin yetiştirdiği ne önemi eğer öyle bir şey olacaksa napardın

• denicem napalım herkez güven diyor

• Hihim :)

• etse ya o dans etceği kişi ile arasında birşey olsa coktan ollurdu

0|0
    0|0
    • Ne yani normal mi karşılamalıyım bunumu demek istiyorsun?

• bayss yamyam styla :D

Erkekler Ne Diyor 2

• saklama sebebi ne

Seni kaybetmekden korkmasımı yoksa

Senin izin vermeyeceğinden korkmasımı ıkısıde farklı seyler ?

0|0
    0|0
    • kaybetmekten korkması

• Hımm sıkıntı bence .s

Sen izin vermesen Gizli gidecek veya gidemediği icin seni suclayacak Allah yardımcın olsun

• eyvallah dostum.

• Bu ne saçmalık. Dans planı mı yapmış. Çok enteresan insanlar var la.

0|0
    0|0
Yükleniyor...