Siyah nokta ve yağlanma sorunu

Arkadaşlar başlıktanda anladığınız gibi siyah nokta sorunum var ve havalarında iyice sıcaklaması nedeniyle t bölgemdeki yağlanma dahada arttı. neutrogena'nın yağsız yüz temizleme jelini ve siyah nokta temizleme toniğini aldım. daha öncesinden başka bir markanın siyah nokta temizleme peeling'ini kullanıyodum ama peeling dahada çoğalttı siyah noktalarımı. neyse Şu an elimde olan yüz temizleme jelini sürüp yüzümü yıkadıktan sonra tonikle siliyorum. 3 4 gün oldu aslında. dahada etkili olması için üstteki yağı temizleyip siyah noktanın olduğu gözeneklerin açılması için ne kullanabilirim? ayrıca tonikten ya da jelden diye düşünüyorum ben aşırı yağlanmanın nedenini. önerebileceğiniz markalar var mı siz cildinizi nasıl temizliyorsunuz? Yardımcı olursanız sevinirim:))

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• yüzü her zaman yıkamalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• daha etkili olabilirmesi için bugün sık o siyah noktaları sonra günde 2 kez o jeli sür tonikle sil her sabah kalktığında ve her akşam yatacağın zaman . tonikle sildikten sonra yüzünü yıkaaa

0|0
    0|0
  • kuaföre git cilt bakımını yaptir birşeycik kalmaz

0|0
    0|0
  • Defne sabunu dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben hergün günlük bakımımı yapıyorum ama burnumun üstündekiler gitmiyor geçen bir maske öğrendim denicem de toz jelatin bulamıyorum tüm marketlere baktım çok işe yarıyormuş T bandı kullandım prk işe yaramadı :/

0|0
    0|0
    • Aslında ben gratis'in kendi ürününü kullanıyorum Silky and clear nose strip hem fiyatı uygun hemde siyah noktaları gerçekten güzel çıkarabiliyo ama çok kalıcı bir çözüm değil malesef

• bekliyorum:)

• Sen beni ekle kuzum şu jelatinş bulsam yapıcam hemen tek sorun o

Yükleniyor...