Vücut yağ oranımı azaltmak için ne yapabilirim?

soru gayet net bence...

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor..

0|0
    0|0
    • 3ay

1500 kalorilik spordan kastın ne mesela ne yapabilirim, Cardio, HIIT veya ağırlık ne yani?

• 3ay

aynen benim aklım daha yeni başıma geliyor işte, tekrar teşekkürler

• 3ay

rica ederim başarılar..

En İyi Kız Görüşü

• abur cubur kızartmaları bırak bol yürüyüş ve koşu yap yoğurt ye bol su iç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Mutfaktan uzak dur, orası en büyük düşmanın olsun. Ama senden güçlü bir düşman, yenmeye çalışma, onu gördükçe kaç. Kaça kaça cenıfır lopez gibi olursun yakın zamanda

0|0
    0|0
  • Kickbox ve yüzme :) aynı zamanda aç kalarak spor yapmalısın. Sabah vakti spor yap ve şeker yemeyi bırak. İp atlama antremanlarıda yapabilirsin koşu yapmaktan 2 kat daha fazla kalori harcarsın.

0|0
    0|0
  • calorie deficit ye

0|0
    0|0
  • Valla ben diyetistene baktırdım yağ oranım yüzde 9 muydu yoksa daha mı azdı öyle bişeydi.

0|0
    0|0
  • dıyet spor

0|0
    0|0
  • sek. s :D

0|0
    1|1
  • Diet

0|0
    0|0
  • arpayı buğdayı eksılt
    su ıç

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• proteinli beslen yağlardan kıs

0|0
    0|0
  • Kardiyo

0|0
    0|0
  • buraya soracagina google amcaya arat

0|0
    0|0
  • Bilemedim

0|0