Arkadaşlar kilo almak için crossfite başlıyorum crossfit çalışan arkadaşlar?

Arkadaşlar kilo almak için crossfite başlamak sizce doğru mudur kilo aldırır mı işte çalışmıyorum yani çok efor sarfetmediğimi düşünüyorum yani yorulmuyorum yemediğim içinde kilo alamadığımı düşünüyorum sizce crossfite başlasam kilo alırmıyım ya da sizin tavsiye ettiğiniz başka bir spor salonu öneriniz varsa alabilirim birde boyum etkilenir mi

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Boyun etkilenmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Crossfit yapıyorsun ve yorulmuyorsun? ilginç Crossfit dayanlıklılık ve kondisyon sporudur gayette zor bir spor.. sen nasıl yorulmuyorsun anlamadım

1|0
    0|0
    • 3ay

Ve zeka küpümde gelmiş😃😃🖑💃💃

• 3ay

anladım yani şuanda hiçbirşey yapmayarak kilo almıyorum en azından spora başlasam alırım diye düşünüyorum 48 kiloyum şu an zaten buraya fikir edinmek için yazdım sizin görüşlerinizi almak için

• 3ay

amacın sadece kilo almak ise spor etikili olur ancak bu bir risktir diğer taraftan çunkü sporla enerjı yakıp bunu beslenmeyle yerıne koyamazsan daha çok zayıflarsın ona göre.

• Yemez isen kilo alamazsın. ister crossfit yap ister başka bir şey. crossfit büyülü değnek değil ki :(

0|0
    0|0
    • 3ay

İşte evde durunca vücud hareket etmiyor ozaman açıkmıyorsun yemiyorsun

• 3ay

Spor 24 saat boyunca yapılır.1-2 saatlik spor vücudun ihtiyacının %4 'ü kadardır. Efor sarfetmek istiyor isen kickboxa başla crossfit kas kütleni büyütmende işe yarar fakat bana göre kalp açısından çokta sağlıklı bir spor değil.

Yükleniyor...